Die van mij toesturen gaat niet lukken. Heb hem iets te leeg gemaakt (alle formules ook verdwenen), dus telt niets meer op etc. Sorry dames, maar ik zie dat er al goed werkende bestandjes zijn.
Ik gebruik kasboek.nl Makkelijk en overzichtelijk. Je kan zien wat je per maand en per jaar uitgeeft aan bijv. vaste lasten, boodschappen, enz. Ik heb bij boodschappen een limiet ingesteld. Als ik erover heen ga, dan zie ik dat dus. Ideaal.
ik gebruik het online-huishoudboekje van afas personal. Is gratis en je je kunt je bij en afschrijvingen van je internetbankieren uploaden, makkelijker categoriseren. Hij herkent ook al heel veel. Ik vind het echt superhandig. In mooie grafiekjes zie je precies wat je uitgeeft en wat er binnen,komt.
Wij pinnen 1 x in de maand boodschappengeld, ik hou dan ook nog wel een beetje bij waar ik dat aan uitgeef (soms ook cadeautjes etc.) Zo'n programma op internet doet dat dan toch niet? Of kun je dat dan zelf ook nog weer onderverdelen?
Met AFAS kun je contante geldopnames splitsen, maar dit moet je dan handmatig doen a.d.h.v bijvoorbeeld kassabonnetjes.