Tja en daar had ik even niet op gerekend.. morgen ben ik 37.6 en de gynaecoloog vind het mooi geweest... veel gezondheidsproblemen bij mezelf met ziekehuisopnames en al. Ik moet ineens medisch en onder continue hartbewaking bevallen.. vandaag tijdens de ctg ging ik bijna van de wereld dus nu is het klaar. Morgen een ballon en woensdagochtend melden voor de inleiding.. maar OMG wat zie ik ertegenop. Ben doodsbang dat ik onbewust de ontsluiting ga tegenhouden omdat ik er nog niet aan toe ben. Of wel.. ik weet het niet zo goed meer allemaal... Waarom wilde ik ook alweer een tweede kindje als ik weet dat ik ook weer moet bevallen... pff even vergeten of zo? Nee echt meiden ik zie er zo tegenop nu ik weet dat het morgen gaat gebeuren... eerste bevalling prima gegaan hoor maar tjonge jonge... iemand ervaring met een last minute inleiding?? En waren jullie ook zo in shock en gestrest?
Och jeetje meid wat een schrik, kan me goed voorstellen dat je daarvan in de stress schiet!! Ik heb gen ervaring met inleiden en zo, maar ik wil je wel heel veel succes wensen. Probeer toch je rust te vinden en zo, voor je het weet is het allemaal weer voorbij en heb jij je mooie kindje in je armen!
Wat lief dank je wel! Ja zeg dat! Ineens kan ik niet meer denken aan het moment dat ik hem in mijn armen heb maar alleen maar aan de pijn die ik ga leiden en dat ie daarna gelijk naar de couveuse unit moet om 24 uur aan de monitor te liggen... Ter observatie vanwege mijn medicijnen en alleen uit voorzorg maar toch.. Je beloning wordt na dat harde werk meteen bij je weg gehaald Ik zie er echt heel erg tegenop.. Ben nog niet klaar om te bevallen geloof ik....
Och meis, heel herkenbaar! Bij de oudste wist ik ook de middag van tevoren dat ik de volgende dag ingeleid zou worden. Heb die nacht echt de hele nacht op de wc gezeten van angst.. (letterlijk).. Was toen ook al in het ziekenhuis. Het komt echt weer goed... en dat medicijnen verhaal.. Dat ga ik nu ook voor het eerst meemaken. Succes!! Duim voor je.
Ik heb geen ervaring, maar ik zou ook de zenuwen krijgen als ik van tevoren wist wat er ging gebeuren en wanneer. Het is toch fijner als het je gewoon natuurlijk overkomt. Probeer maar zoveel mogelijk te rusten en ook te accepteren dat je nu misschien geen oog meer dicht doet. Anders raak je misschien ook nog gefrustreerd daardoor. Heel veel succes en voor daarna veel geluk!
@bibi sterkte en je kunt het! Ik kwam op dinsdag in ziekenhuis bloeddruk op t randje, ctg perfect kleine deed t goed, urine en bloed perfect, maar toch wilde de gyn dat ik ging bevallen. Om 11.00 een afspraak, mocht even naar huis om m'n spullen te halen om 13.00 ging de ballon erin en volgende ochtend melden. Zo wat overviel dit me allemaal. Had het totaal niet verwacht en wilde eigenlijk nog niet. Maar het is goed gekomen en de bevalling ging goed. Heel veel succes en je kunt het!
Nou net terug uit het ziekenhuis... vanochtend om elf uur is de ballon geplaatst en om 1615 is ie eruit gevallen.. nu dus 3cm ontsluiting en morgenochtend melden voor het breken van de vliezen en opwekken van de weeën. Plaatsen van de ballon was niet fijn en dan met name omdat het de eerste keer niet lukte en ze weer opnieuw moesten beginnen... maar goed nu is het wachten op de weeen.. nog steeds bloednerveus maar we zien wel....... Bedankt voor jullie lieve woorden!