Hoi allemaal! Omdat ik bang ben dat ik straks hoofdsponsor ga worden van de kv vraag ik jullie welke testen ik het best online kan kopen. Waar zijn jullie tevreden over? Minste kans op vals-posi en/of indroogstreepjes? Wél gevoelig... dat dan weer wel... zo niewsgierig ben ik dan ook wel weer Liefst met ovutesten erbij. EN goedkoop haha! Tjesis... wat een waslijst! Alvast bedankt!
Ik heb persoonlijk wel goede ervaringen met de Xtra sensitive van Sensitest. Die met een hartjes indicator. Die had bij mijn laatste zwangerschap als eerste een lijntje (vraag maar niet hoeveel ik er gedaan heb)
Hier ook een tevreden sensitest gebruiker. Ik gebruik de dipsticks (goedkoopst). Met ovutesten spoor ik keurig en duidelijk mijn lh-piek op en zwangerschap test geeft geen indrooglijntjes en reageert snel op hcg (eerder dan kv testen!).
Ik ben wel blij me zowel de ovulatietesten als zwangerschapstesten van www zwangerenkids.nl . Tot nu toe elke maand een knaltest geha. Helaas nog geen positieve zwangerschapstest...
Ik ben tevreden met de ovutest van sensitest , heb ze zelf niet nodig gehad maar een vriendin van mij wel daar knalde de streep er echt uit. De zangerschapstest van sensi ( met de hartjesindicator ) was ik zelf iets minder tevreden over, de streep kwam mij iets te vaag naar voren . Maar denk ook dat dat meer tussen mijn eigen oren zat.Verder heb ik online alleen nog de digitale van clearblue besteld daar staat gewoon heel duidelijk zwanger of niet zwanger op maar kost wel weer een hoop.
Ik heb veel merken geprobeerd en ben nu supertevreden met die van zwanger & kids. Ik gebruik de dipstick ovulatietesten en de uiterst gevoelige mistream zwangerschapstesten.
Dan zal het denk ik de Sensitest worden Tis toch elke keer 5,- bij de kv. En de ovulatietesten van de kv, daar las ik altijd weer slechte ervaringen over. Thanx lady's
Die ovutesten van de KV die geven volgens mij altijd een streep en ze zijn gewoon te duur om er eens echt goed mee door te testen egdurende langere tijd of 2x per dag. Ik heb ook de Ovu's gehad van Sensitest, de dipsticks. Ook tevreden over.