Moet vrijdag beginnen met Klussen om zwanger te worden,maar ik ben begonnen met een beetje bloedverlies op 19 april,op 22 april zette het echt goed door.Dus ik heb voor alle zekerheid allebei de datums aangehouden. Maar nu ben ik nog een beetje ongesteld,nou was mijn vraag als ik vrijdag begin met klussen er dan wel al een nieuw eitje is of moet je dan helemaal wachten tot je klaar bent met je ongesteldheid?
HOi lovelygirl, Ligt aan de lengte van je cycles, 14 dagen voor je menstruatie vind de eisprong plaats dus rond die tijd is de beste tijd om te klussen! Imke
Ik ga er gewoon vanuit dat ik 4 weken na die datum's gewoon ongesteld word,dus ga ik er ook vanuit dat ik na die 2 weken het meest vruchtbaar ben. Maar aangezien ik nu nog een beetje ongesteld ben,en het klussen is begonnen,vraag ik mij af of ik dan vruchtbaar ben tijdens mijn nog lichte menstruatie..
hoi, verlies je dan 14 dagen na je menstruatie nog steeds bloed? Als je een cyclus hebt van 4 weken dan kun je gewoon vrijen nu en dan zal er rond deze tijd een eisprong zijn, ook al heb je nog een beetje bloedverlies. Mirjam
Ja dat wou ik weten,jah mijn ongesteldheid houdt wat lang aan,het is de 19e begonnen en de 22 echt doorgezet,dus in verhouding ben ik nu 11 dagen ongesteld vanaf de 22 gerekend..lang he
Want ik heb wel gelezen dat je je menstruatie moet rekenen vanaf de dag dat het echt goed doorzet,dat is bij mij dus de 22e. Vanaf die dag gerekend ben ik rond 5/6 mei het vruchtbaarst. Maar omdat ik nu nog steeds een beetje bloedverlies heb vraag ik mij af of ik dan nog steeds gewoon rond 5/6 mei vruchtbaar ben.