Als je het goed doet dan zie je het niet idd. Dan denk je dat iemand van nature vollere lippen heeft bijv. Maar de trend is niet natuurlijk helaas. Vrouwen in de 20 zien er soms ouder uit dan ik (35) . Zo zonde!
Nee, duurzaam en betaalbaar is prima. Maar ‘goh zo goedkoop, als ik het 1x heb gedragen is het ook al prima, ziet het er na het wassen niet meer uit, gooi ik het weg’ niet. Shein, Temu, het mag van mij stoppen.
Oh dat is zeker zo. Subtiel kan het heel mooi zijn, maar idd zijn er genoeg twintigers die eruit zien als een 35+ er door teveel. Ach ja, is een fase hoop ik dan maar. Gelukkig is veel niet definitief.
Dat is ook het doel e. Maar je bent toch echt zelf degene die de kar vol propt en betaald aan de kassa op het einde van de rit e.
Ik denk meer dat ze het bedoelden als dat het dus idd heel vies zou zijn/kapot zou zijn. En ja, mijn kinderen krijgen bv naar een natuurspeeltuin ook oude/goedkope kleren aan met het idee dat als het niet meer te wassen ie, het idd weg kan. Ik zie daar niet zoveel kwaad in eerlijk gezegd?
Mijn niet populaire mening is idd dat toeslagen afgeschaft mogen worden wanneer niet alle volwassenen/ouders fulltime werken. En wanneer beide fulltime time werken het onder een bepaalde grens komt. En alleen uiteraard wanneer dit gezondheidsrechnisch e.d. kan. Als je minder wilt werken betaal je dit zelf. Vind het echt bizar dat het voor sommige gezinnen/ alleenstaande ouders loont dat 1 ouder parttime of niet gaat werken omdat er dan nog zoveel aanvullingen zijn. We hebben tekort op de arbeidsmarkt en zo wordt dit alleen maar gestimuleerd. overigens vind ik dit juist niet voor kot, dit is de enige toeslag die mensen in staat stelt om te gaan werken. En als ik me niet vergis telt het aantal uur dat je werkt daarin mee toch? Tenminste ik dacht dat je moet opgeven hoeveel uur je werkt zodat er bepaald wordt op hoeveel uur je recht hebt.
Dat is ook helemaal de mening van mijn man. Die heeft jarenlang op de IC gewerkt en er kwam hierdoor geen trampoline in de tuin. Die had teveel gezien omtrent trampolines.
nee hoor, zat mensen die lage kwaliteit ok vinden, om het dan na 1 keer dragen weg te gooien. Influencers die een enorme shein bestelling ‘onboxen’ en dan zeggen: kwaliteit voelt niet heel goed, maar kijk hoe leuk voor een keertje en het kostte maar 2 euro! Vind ik iets heel anders.
Dus iedereen moet maar fulltime gaan werken? Lekker voor de kinderen. Is er ook weer meer personeel nodig in de kinderopvang, schiet niet op dus.
Dus je wilt dat kinderen altijd fulltime naar de opvang gaan? Ik heb niks tegen de opvang hoor, mijn kinderen ging zelf ook, maar 5 dagen in de week naar de opvang vind ik wel heel veel voor baby's. Ik denk dat dan juist veel meer ouders helemaal stoppen met werken.
Komt doordat kinderen er dingen op doen die ze niet kunnen. Alsof je ineens salto's kunt springen als je een trampoline koopt. Daarbij mogen kleine kinderen tegenwoordig niet meer vallen zodat ze ook niet leren vallen en niks gewend zijn. Overal helmpjes op en oeehhhh als ze een keer omkiepen.
Mss gewoon zelf regelen als je niet veel kan (daarmee bedoel ik niet ziekte e maar door de kinderen) of wil werken? Dus thuis blijven is minder inkomen en geen bijpassing? Allé ik ken her systeem niet ze in Nederland maar dat je met minder werken meer overhoud zou toch niet mogen e?
Ik koop uit principe niks bij Shein of Aliexpress, maar soms vind ik dat wel lastig hoor. Ik heb een grote maat en het kledingaanbod hierin is zo ontzettend truttig, ouderwets en saai, dat ik het echt zo lastig vind om leuke kleding te vinden. En als je dan op zo'n shein site kijkt is het aanbod plus size/curve zo groot en zoveel moderner en die prijzen zijn zo laag. Ik vind het niet erg om voor goede redenen meer te betalen, maar baal wel heel erg van het gebrek aan keus.
Ik vind dat er gerekend moet worden per huishouding, niet per individu. Als één ouder thuis wil blijven met de kinderen, of wil mantelzorgen dan vind ik dat keuzes die ook in het belang zijn van de samenleving. Als je gezinnen gaat korten op toeslagen omdat ze kiezen (of noodgedwongen zijn) om bijv te mantelzorgen dan gaat men minder mantelzorgen. Hulpbehoevenden eindigen op die manier vaker en volledig op de overheid. Zijn die kosten dan in verhouding?
Dat is in de meeste gevallen ook helemaal niet zo. Er zijn wel gevallen waarbij dat zo is, maar veelal zijn dat alleenstaande ouders bijvoorbeeld of mensen die net op de grens wel/geen toeslag zitten en dat bedrag ligt echt niet zo hoog (kgb uitgezonderd).
Uhm nou ik werk ook parttime maar krijg daar echt geen cent voor ter compensatie ofzo hoor, weet niet waar je dat idee vandaan haalt.
Het is hier op het forum wel al genoemd natuurlijk Of mensen die bewust minder gaan werken en dan met toeslag evenveel hebben als dat ze gaan werken. Mss zijn daar wel ergens cijfers van hoe vaak dit voorkomt maar echt motiverend is het wss niet. Zou alleen maar goed zijn als dit niet vaak voorkomt natuurlijk.