Hier in overtreffende trap ' ja wij zeiden tegen x dat wij naar jullie toe gingen dus hebben wij gevraagd of A en B ook mee gingen. Zaten we hier met weet ik veel hoeveel man. " We wisten het ook pas aan de deur. Gezellig zo'n hele familie maar nier heus.
Waarom? Als ik liever bij de kleine ben en mijn man liever werkt. Hij werkt bijna 50 uur per week en dan zou die als hij thuis komt ook nog eens moeten poetsen. Als wij dat zo willen is dat toch goed zo, net zoals hoe het bij jullie gaat ook goed is.
Wij hebben 1 gezamenlijke, komt zijn loon op. Ik heb jaren niet gewerkt dus dit was het handigste Hij 1 spaar (geen idee wat erop staat) Ik 1 lopende voor kbs etc en nu weer loon Ik 1 spaar, weet hij niet hoeveel het is Ik spaar voor "we zien wel", hij voor dingen in huis
Uhhhhhh wat mogen/moeten vollere vrouwen dan nog wel dragen? Kijk je liever naar onze blote reet dan omdat we een low waist broek aan hebben? Niet iedereen is geboren met maatje perfect.
Wij sparen gezamenlijk en meestal ook apart. We sparen elk maand een vast bedrag op de gezamenlijke rekening. Wat overblijft op onze eigen rekeningen blijft daar.
Ik doe dat ook niet allemaal alleen hoor dat soort dingen, ik heb alleen meer vrij dan dat hij heeft dus vind ik het geen punt om dan ook iets meer te doen. Ik ga echt niet denken '' Goh ik heb vanmorgen al het eten verzorgd voor de kinderen dus doe jij het vanavond maar '' Maar goed, wat ik al zei, wij vullen elkaar gewoon daar aan waar we vinden dat het nodig is, we verwachten niets van elkaar.
En rekenen jullie dat dan ook 50/50 uit zodat het eerlijk verdeeld blijft? Kan mij er echt geen voorstelling bij maken.
Ik heb ook zo'n stel op Facebook dat elkaar overal in tagd. Elke dag bijna selfies post en dan zelf reageren met hartjes enz... **kots** Elk dingetje wat afwijkt van een normale dag moet erop gezet worden Ik denk dan doe eens normaal je bent allebei 30 geweest , grow the f*ck up Ik ben van mening dat als mensen dat zo overdreven doen dat ze willen bewijzen hoe goed hun relatie wel niet is. Ookal is die bagger
Meestal doen we dat naar rato. Als we iets overmaken is dat een rond bedrag, dus echt rekenen zou ik het dan niet noemen.
Oh ik had een kennis die vanuit haar ongeboren kind praatte. Daar kan ik echt bijna van kotsen. ‘Ik kan niet wachten om papa en mama te ontmoeten. Gelukkig hoef ik nog maar 6 weekjes te groeien’. gadverdamme. Als ik die baby was had ik helemaal geen zin gehad om papa en mama te ontmoeten.
Het is een gebaar van respect uit het Sanskriet, letterlijk betekent het 'ik buig voor jou'. In de praktijk betekent het in de taal van de gemiddelde happinez-lezeres die een wekelijks yoga-lesje in het wijkcentrum volgt 'kijk mij eens interessant zijn'.