Ben benieuwd Fleur! Fijn dat je terecht kunt! Ik heb inderdaad precies het zelfde als jullie... de gedachte dat ik vast hoor bij de groep die onvruchtbaar is. En ik vind dat zo'n vervelend gevoel! Ik wil mijn hele leven al jong moeder worden, en een groot gezin, en de gedachte alleen al aan dat ik misschien wel nooit kinderen krijg maakt dat ik echt dagenlang kan huilen! Ik wilde er altijd 4 ofzo, maar ben nu gewoon al zo blij als ik er eentje mag krijgen! Op het andere topic waar ik klets is dan een meisje de eerste ronde meteen zwanger. Ik gun dat echt iedereen hoor, maar ben daar dan echt even een paar dagen van van slag. Gewoon omdat ik het ook zooooo graag wil! En wat doe je er nou aan he? Je bent zo machteloos!
Jah dat is het nou net, wat doe je eraan... ik hoop zo voor je dat het helpt een ronde niks doen, alles proberen los te laten, niet op commando klussen... Maar als je dan van iemand hoort die in 1 ronde zwanger is... vraag je je wel af, waarom zij wel en ik niet? Probeer positief te blijven hé! Liefs Dreamer
Wat ook frustrerend is om te lezen is meiden die in paniek zijn om hun ' o zo onregelmatige cyclus' en dan gaat om een een cyclus van 29-30-31-28 ofzo..... geef mij er zo een! Dreamer, waar ga je heen op vakantie?
Ja inderdaad... altijd beter dan 70 dagen. Twee weken Zwitserland... (hoe hou ik het vol!) Toch ga ik proberen om er echt van te genieten...
Ja meiden... wat dat betreft zit ik gelukkig nog niet op 70 dagen! Ik blijf tot nu toe zo'n beetje tussen de 40 en 50 dagen.... maarja, dat betekent ook dat er nog geen enkele keer eens een kortere tussen heeft gezeten. Nu ben ik al 10 dagen ongesteld.... dus verwacht niet dat mijn ei nu ineens wel over 4 dagen gaat komen We zien wel weer... Sommige momenten kan ik het heel goed loslaten, en sommige momenten bevliegt het me en zie ik het helemaal niet meer zitten! Maarja...
Ow wel mooi Zwitserland! Wanneer vertrek je? Volhouden zal wel lukken hoop ik. Je moet even die 'confrontatie' aan en misschien dat je er daarna wat rustiger onder voelt. Maar ik begrijp alle frustratie erg goed. Hoe gaat het eigenlijk met je temp?
Mijn temp? Of die van Dreamer? Ik ben net ongi geweest dus ben net pas weer begonnen. Met mijn nieuwe thermometer en rectaal
Achja uiteindelijk moet ik het ook gewoon volhouden! Idd zoals je zegt ik moet even door die confrontatie heen... we vertrekken de 22e, nog ruim een week thuis dus. Mijn temp? Nou na mijn eisprong blijft ie best goed omhoog (zie http://www.fertilityfriend.com/home/3550fb) ik heb wel s gehoord dat dat een goed teken is... Verder heb ik veel meer afscheiding dan normaal en gevoelige borsten. Maar ik maak mezelf niet meer gek, want inmiddels weet ik wel dat ik gek in elkaar zit... afwachten maar. Heb me wel voorgenomen dat ik vrijdagmorgen de 22e ga testen, dan weet ik tenminste iets voordat we weggaan... nog een weekje geduld dus!
Wow, je ff ziet er goed uit! Ik heb steeds begrepen dat als hij boven de lijn blijft = zwanger en komt hij eronder dan = menstruatie. Ik duim voor je dat het zo blijft!
Ja klopt... is inderdaad lang... Maar wel 10 dagen vrij licht... niet wat ik gewend ben! En heb ook nauwelijks klachten gehad van buikpijn ofzo verder... dus weet ook niet wat dit nu weer is. Maar ga me deze ronde nergens druk om maken, ik zie wel! Oeh spannend bij jou! Je temp blijft inderdaad mooi hoog! Ik hoop het zo voor je!
Vanmorgen weer een mooi temp van 37,0 gemeten... de lijn loopt nu dus recht... ik hoop het ook, maar ik geloof er totaal niet in!!! Gek hé? Dat heb ik maanden gehad, dat ik misschien dacht zwanger te zijn maar nu totaal niet meer.... Het is al zooo vaak niet zo geweest dus nu ook gewoon niet zo. Ik drink bijna nooit koffie... zal het uit mezelf nooit zetten. Vanmorgen was mn moeder hier, gingen we koffie drinken en achh kdacht kdoe voor de gezelligheid wel mee... maar ik vond het echt niet lekker (normaal smaakt het me wel) en kreeg ook een beetje kokhals neigingen. Kijk en dat zit vast weer tussen mn oren! Fleur jij moet toch morgen weer naar je ha?
Ik zeg zwanger!! Je heb al een dag of 9 zo'n hoge temp, heb je nooit de tempkaartjes bekeken van de zwangeren?? Echt hoor, ik maak geen grapje. Alles wijst erop.
Wat zou dat mooi zijn! Maar ik snap je gereserveerdheid... je hebt idd zo vaak gehad dat het niet zo was. En je lichaam heeft zich wel vaker anders gedragen dan anders, dus je bent ook bang dat dit weer een gekkigheid van je lichaam is... Maar hou ons op de hoogte hoor! Je zit morgen op 10 DPO toch? Kun je niet stiekem al een vroege test doen, haha, of wil je echt wachten tot na NOD?
Tss... wat doen jullie positief! Kga het nu toch wel een beetje spannend vinden! Wel lief dat jullie zo meedenken! De vorige ronde bleef mijn temp ook boven de coverline, maar toen zat ik er maar 0,1 boven heel de tijd... Dat misselijke gevoel is na het avondeten weer licht terug gekomen. Maar omdat ik zoveel afscheiding heb denk ik niet dat ik zwanger ben... Ik heb wels gehoord dat wanneer je zwanger bent je bijna geen afscheiding hebt omdat het vruchtje dan alles nodig heeft. Maar het is nu wel veel meer dan normaal. Ik weet het niet meer! Morgen idd 10dpo, ze zeggen toch altijd dat je vanaf 14dpo kunt testen? Als ik getest heb horen jullie het wel!
Ja idd, sommige testen al op 10 dpo positief met een kruidvat testje of een andere vroege test. En volgens mij hebben sommige vrouwen ook juist meer afscheiding als ze zwanger zijn... Bij mij is het ook een teken van naderende ongi hoor... Maar dreamer, dit is toch ook gewoon net een ronde als anders, dus dat betekent dat er wel gewoon kans is dat je zwanger bent. Tuurlijk is het spannend! Laat je niet opjagen hoor. Als je wilt en kunt wachten tot 14 DPO moet je dat gewoon doen!
Tja ik wacht sowieso nog tot morgen, maandag is mijn man jarig... het zou natuurlijk wel een leuk kadootje zijn! Vandaag weer een temp van 37.0 Ben jij al geweest Fleur? En?
Spannend! Mijn bezoek heeft wel wat opgeleverd. Vandaag cyclusdag 74, de gynaecoloog zei dat ik gewoon geen eisprong heb gehad en hij stelde voor om niet langer aan te modderen. Ik moet stoppen met tempen etc, dat zorgt voor onrust zei hij en verder moet ik nu aan de Provera 10 dagen, zodat ik een onttrekkingsbloeding krijg, dan vanaf dag 3 5 dagen Clomid slikken dubbele dosis (100 mg) en dan rond dag 13/14/15 terugkomen voor een echo en dan gaat hij me de komende tijd volgen. Ook moet ik nog een keer bloedprikken op LH (progesteron) daar zouden ze vorige keer al op moeten prikken, maar blijkbaar niet gebeurd. Ik had wel kleine cystes, maar niet verontrustend. Ik ben wel blij dat deze man erg van het doorpakken is!