Hallo allemaal, Hier ben ik weer met een vraag. Ik moet aanstaande maandag met mijn dochter naar de KA. Na test blijkt dat ze geen koemelkallergie heeft dus afgelopen tijd langzaam aan gewone voeding aan Nutramigen toegevoegd. Aanstaande maandag gaan we bespreken hoe ik het vind gaan. Nou heb ik ene KA die bij eventuele "klachten" de neiging heeft om het onder het mom van : " normaal baby gedrag" te gooien dus wil mijn bevindingen met jullie delen. Ik merk dat bij bijna elke fles ( 5/180-6) ze halverwege het drinken onrustig wordt. Licht kreunen, regelmatig overstrekken en scheetjes laten. Het kan zelfs zo zijn dat ze meerdere keren per dag (direct na de fles) poept en dit gaat altijd persend en gepaard met een hoop gezweet. Geen extreme huilbuien, uitslag of opgezwollen ogen. Ik heb de DR Brown fles met fase 1 speen en die gaat binnen 20 min op. Ik laat haar goed boeren. Herkennen jullie dit?
mochten ze het weer opgooien op een normale baby vraag eens of je met je kleine naar logopedie mag. Die helpen met het onrustige drinken en mocht haar ook wat opvallen dan melden ze dat ook bij de ka. Teminsten dat is bij mij zo dan. Mijn zoontje heeft wel koemelkallergie maar het onrustige drinken bleef en zo ben ik bij logopedie gekomen.
Hoe oud is je kindje? Die van mij nu 6,5 maand en doet dit sinds 2 weken ook. Hij heeft eigenlijk gewoon geen tijd om te drinken, wil alles zien. Maar ook stoppen, jammeren, toch maar weer verder drinken etc. Ik denk dat het een fase is.