Mijn zoontje wordt in dec. 2 jaar en we willen voor zijn verjaardag een goede loopfiets geven. Hij heeft nu een goedkoop plastic ding die we toen hij 16 maanden was gekocht hebben. Hij is er helemaal gek op, buiten legt hij hele afstanden af maar merken dat hij te groot wordt voor deze loopfiets en hij niet echt stabiel is. Nu zitten we tussen 2 verschillende te twijfelen. De puky pukylino loopfiets of de puky lr m loopfiets De eerste is vanaf 1,5 jaar en de 2e vanaf 2 jaar. Nu is het voor zijn 2e verjaardag dus wilde we de 2e nemen omdat we bang zijn dat hij heel snel te groot wordt voor de eerste omdat die lager is. Maar zijn ook bang dat hij straks niet op die 2e past en nog lang moet wachten tot hij erop kan. En kan een kind van net 2 al op de 2e? zijn er mensen die deze hebben?
Onze dochter fietst op kdv al op de onderste loopfiets maar ik begrijp dat ze daar erg snel mee is. Ik zou voor de tweede gaan. Onze dochter is wel lang overigens (91 cm)
Hier is die onderste nog te groot... Ze heeft hier vorige week ook nog een houten loopfiets gekregen voor haar verjaardag, maar ook die is nog net wat te groot. Ze kan wel bij de grond, maar nog niet met de hele voet, dus is het nog moeilijk om het evenwicht te bewaren... Hier is ze overigens precies gemiddeld qua lengte (denk ongeveer 88cm nu).
Wij hadden voor ons zoontje onlangs het tweede fietsje besteld, maar wij vonden deze al te klein voor hem. Hij is dan al wel iets ouder en vrij lang (99 cm). Wij hebben nu wel dan de grotere versie van dit fietsje besteld en die is perfect. Ik denk persoonlijk dat het wel verstandiger is om het tweede fietsje te kopen (als het past natuurlijk) omdat hij hier langer mee zou kunnen doen. Het is ook heel goed voor de ontwikkeling van het evenwicht en maakt het straks makkelijker om het fietsen te leren. Ik vind ze ook best prijzig dus dan is het zonde om voor een paar maandjes zo'n fietsje met 4 wielen te kopen. Zie dat die ook niet in hoogte verstelbaar is dus dan groeit ie er misschien ook weer snel uit. Volgens mij kun je op de site van Puky wel terug vinden wat de minimale binnenbeen lengte is voor het fietsje. Kun je even opmeten of het al zou passen. Ik zou dan trouwens even kijken tegen de tijd dat ie bijna jarig is, hoe groot hij dan is voordat je één van de fietsjes besteld.
Zo'n eentje had Emma ook voor haar verjaardag gekregen. We hebben er een gaatje bij geboord zodat hij lager kon. Kon ze er eerder op (nog niet gelijk met 2 jaar) Ik zou voor de tweede gaan.
mn zoontje was met 18 maanden 80cm lang. Hij is van gemiddelde lengte. Beenlengte zou ik niet weten, maar zal het voor we bestellen eens opmeten... Maar zoals het er nu naar uitziet gaan we voor het 2e loopfiets, idd ook omdat ze vrij prijzig zijn en toch een goede voor hem wil hebben.
Ik zou ook voor de tweede gaan. Onze dochter heeft hem vorig jaar voor haar tweede verjaardag gekregen. Ze paste er toen echt net op, maar ze is dan ook niet echt groot. Nu een jaar later kan ze fietsen door die loopfiets en ze zit er nog steeds graag op.
ik denk toch dat ik voor de 2e zou gaan. het lijkt bij deze fiets of je er ook op kan (leren)steppen?? als het zadel te hoog is.
Zoontje wordt over 2 weken 2 jaar en we wachten nog een poosje met een loopfiets. Hij zou het motorisch gezien prima kunnen maar hij is niet zo lang.. Denk dat we hem met sinterklaas geven. Ik zou overigens sowieso niet voor de eerste gaan, daar is hij zo te groot voor. Een loopfiets met 2 wielen hebben kinderen vaak heel veel en lang plezier van.
puky!!!! echt geweldig, mijn oudste zoon rijd er elke dag op, ondanks gewone fiets, tractor en auto enz. Ik zou even kijken welk type kind je kindje is. Onze oudste was lichamelijk behoorlijk sterk en een echte waaghals. We hebben toen de 2e maat gekocht. Nu is het zo dat onze jongste ook een loopfiets wil geven. De oudste speelnog veel met die van hem, dus we hebben er een bijgekocht. Ik heb voorr hem een kleinste maatje gekocht, hij is niet zo zeker! en durf minder en dit is toch kleiner. ik zie ze in veel speelgoedwinkels staan, zoals toys xl enz. Ik heb trouwens beide fietsjes nieuw gekocht, gewacht op een actie, alle2 met 25% korting. grr brenda
Wij hebben de eerste maar dan in de andere versie. Gekocht toen mannetje 1 werd. Hij word nu twee en vind hem al wat aan de kleine kant. groetjes kim
Wij hebben hem bij een fietsenwinkel gekocht. Als je op site van Puky zelf zit kun je zoeken op dealers.
go dan is jou zoontje wel erg groot! die van ons wordt in okt 2 en kan net met de voetjes op de grond in de laagste stond.
Wel anders dan de Puky loopfietsen: de Wishbonebike. Dan weet je zeker dat hij er al op past en dat hij er nog even mee vooruit kan.
Maar die 2e moet geen probleem lijkt me. Volgens loopfietsen.nl: Puky loopfiets LR groen voor kids vanaf 2 jaar of een lichaamslengte van 85 cm. Advies beenlengte is minimaal 30 cm. 85 cm is je zoontje wel toch?
Wij hebben voor de eerste verjaardag van onze dochter een wishbone bike gekocht. Kon ze toen al op, en is te gebruiken tot een jaar of 5. Helemaal te verstellen naar de leeftijd van het kind.
ik heb voor mijn zoontje die toen bijna ander half was de puky loopfiets wutsch gehaald, deze is vanaf 80 cm te gebruiken. mijn zoontje kon los lopen met 18 maanden, dus die ander was denk ik ook nog niet geschikt voor hem. hij vermaakt zich prima met deze fiets. hij gebruikt hem steeds vaker, bijna dagelijks nu. ik ben ongeveer wel 'fan' van puky, mijn zoontje krijgt dan ook voor zijn 2e verjaardag de 3-wieler. de loopfiets doen wij later pas, dit omdat hij er al 1 heeft en ik op de site van puky heb gelezen dat het vanaf ongeveer 2,5 jaar is. daar komt ook bij dat ik een giga dagdromer heb, als ik hem op een voertuig zet met maar 2 wielen, nee, die droomt zo weg en valt om (bij de 3-wieler kan ik hem mooi voor mee uit drukken, wanneer hij weer eens met zin gedachten op een andere wereld zit )