20 weken echo ziekenhuis

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door nutts, 19 mei 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nutts

    nutts Fanatiek lid

    13 apr 2014
    1.973
    590
    113
    Hoi

    Wie heeft zijn 20 weken echo in het ziekenhuis gehad? Mocht je hier ook kiezen of je het geslacht wil weten? Of is het echt puur medisch?
     
  2. Kache

    Kache VIP lid

    11 jan 2012
    6.257
    1.165
    113
    Poli gynaecologie is de enige die bij ons in de buurt de SEO (standaard 20 echo) kan doen, dus ik heb ze altijd in ziekenhuis gehad ;). En ja hoor, ook daar krijg je geslacht te horen als je dat wilt! Geef gewoon duidelijk aan wat je wil: weten of niet weten. Want als je het niet wilt weten dan kunnen ze je vragen om even weg te kijken van het scherm als ze daar naar het kijken zijn. Zodat je het niet per ongeluk toch ziet.
     
  3. Grietjenb

    Grietjenb Niet meer actief

    Ik heb een guo gehad in Erasmus mc. Maar ook daar kon ik gewoon kiezen of we het geslacht wilden weten of niet.
    Met 30 weken nog een herhaling van die echo gehad. Toen kreeg ik zelfs een paar hele mooie 3D foto's van het gezichtje mee naar huis.
     
  4. Roos32

    Roos32 Bekend lid

    2 jun 2013
    923
    137
    43
    Vrouw
    In het ziekenhuis en in de echopraktijk van de verloskundige. Natuurlijk mag je het geslacht weten. Sterker nog, als je het niet wilt weten zou ik dat van tevoren aangeven.
     
  5. nutts

    nutts Fanatiek lid

    13 apr 2014
    1.973
    590
    113
    Oke dank jullie dames
     
  6. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Hier vroegen ze het zelfs.
    Veel succes en natuurlijk ook plezier!
     
  7. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Hier waar ik woon krijg je standaard een seo. Hier doet de verloskundige dat.

    Moet je door voor een guo, dan ga je naar het ziekenhuis.

    Bij alle echos die ik heb gehad of het nou de verloskundige of het ziekenhuis was, overal vroegen ze of we wilden weten wat we kregen.
     
  8. Mikarun

    Mikarun Actief lid

    27 jan 2014
    422
    77
    28
    Zwolle
    Hier ook afgelopen donderdag een guo gehad in het ziekenhuis, van te voren vroeg ze of we het wilde weten en ze gaf tussendoor telkens aan als we even weg moesten kijken (we willen het niet weten)
     
  9. patje20

    patje20 Fanatiek lid

    14 sep 2006
    2.871
    13
    38
    Vrouw
    Ergens in de polder
    In het isala zh vroeg ze het of we het wilden weten.. we wisten het toen al en dat heeft ze bevestigd.
     

Deel Deze Pagina