ik snap een ding echt niet!! je wist dat er wat van een herder in zat.....dan weet je toch ook dat die beesten groot kunnen worden????????????? k snap echt niet dat mensen hun hond zo gemakkelijk weg kunnen doen!! me broer en schoonzusje hebben de hond ook weggedaan omdat zij er na de bevalling van hun dochter de schijt van keeg dat het beest haren verloor dan hadden ze maar geen langer harig ras moeten kopen...en daarbij ALLE honden verliezen haren (en het viel bij hun echt mee hoor) het was zooooo een lief beest he...blafte nooit etc... daarin tegen heb ik een echte keffer...kan niet goed met andee honden etc,maar is zoooooooooo lief voorr de kids! ik kreeg er ook af en toe de schijt van als ie me kids weer eens wakker geblaft had(toen ze baby waren),maar wegdoen??NOOIT!!! me kids zijn nu 7 en 10 en me hond bijna 12 en zal hem heel erg missen als ie dood gaat me kids kunnen ook niet zonder hem!!
Fijn dat het klikte en dat je met een goed gevoel weg kon. Heb je nog gehoord hoe het vannacht is gegaan? Ik zou alleen echt niet in de kerstvakantie al langs gaan hoor hoe graag je het ook moet willen. Stond zelf toendertijd ook echt te springen om langs te gaan. De hechting (ook al lijkt het heel makkelijk te gaan) duurt toch wel even wat langer. Het zal voor het beestje toch verwarrend zijn om jullie dan alweer te zien. Probeer echt minimaal een half jaar te wachten. Het is maar een tip maar het werd ons door de experts van de herplaatsing op het hart gedrukt.
hmzz echt geval ondoordacht huisdier aanschaffen,een hond kun je wel leren hoor rustig met kindjes om te gaan.... tja mis wel beter voor de hond met zulke (ex) baasjes...sorry vind het gewoon sneu..
Ik heb niet alle reacties gelezen, maar jezus wat een achterlijke reacties zeg. Ze vraagt niet wat jullie zouden doen of wat jullie van de situatie vinden. Ze vraagt hulp bij het verwerken. Dat jullie onder geen beding je huisdier weg zullen doen prima. Maar TO wel. En ik ben van mening dat dat niet van het ene moment op het andere is geweest. Mss brak de hond het huis wel af met haar enthousiasme. En ook gaf ze aan dat er verder niemand met de hond uit kon. En als een hond geen aandacht krijgt is het ook niet goed. Maar goed liever dat de hond verwaarloosd wordt in aandacht, dan dat ze naar een goed huis kan. Toch? Zo komt het van jullie kant op mij over. Kan het ook mis hebben hoor.
Bedankt voor je reactie ja ze heeft net gebeld ze heeft heerlijk binnen in haar mandje geslapen en is mee de koeienstal in geweest ze vond het wel een beetje eng dus is de vrouw weer met haar in huis gegaan. Ze heeft 's avonds lekker bij ze gelegen. Binnen hebben ze een soort verhogingkje van waar ze door het raam naar boten en auto's kan kijken dat heeft ze ook nog een poosje gedaan Ze heeft lekker gegeten en gedronken en gedraagt zich voorbeeldig . @Athalia: Misschien inderdaad een goed idee om wat langer te wachten met langsgaan . We kijken wel even. We krijgen nu in ieder geval elke week een filmpje en foto's.
Zielig Zal zich nu wel aan het afvragen zijn waar haar familie is. maar fijn dat ze iig naar een goed gezin is gebracht die wel voor haar wil en kan zorgen.