@Jabinca is leik he zo in t begin de deur uit gaan. Had het eerder willen doen maar het was zo koud! @caroline1 al wat meer duidelijkheid? @Babbelboxje wie weet.... heb wel gelezen dat t de kans dat de baby in t vruchtwater poept vergroot.. @mamaNath87 nou spannend allemaal... kan zomaar snel gaan als ze iets vinden.. Zonnetje was heerlijk alleen de wind heeft mn regenhoes meegenomen zo t water in. Baalde echt! Gehoortest was goed... daarna met alle 4 de kinderen naar de winkel gewandeld en boodschapjes gedaan! Ging erg goed. Oudste lopen middelste loop fiets en jongste twee in de duo wagen.
Dat heb ik ook gelezen, maar die kans wordt sowieso al groter als je de 40 weken voorbij bent, en de kans is zo klein alsnog... wee nr 3 in 3 kwartier na een hele dag amper wat Ideaal zo'n peuter bij je tijdens een wee. 1e wee: wil meneer proosten met mijn volle glas drinken op tafel en niks wat ik er tegen kan doen. 2e wee: net samen de plantjes water aan het geven. Meneer boos dat ik de gieter even wegzet. 3e wee: meneer vind een dingetje op de grond en wil dat per se weggooien. Ik reageer niet dus ik krijg een duw.
Haha @Babbelboxje dat gaat lekker @Oumi86 Klinkt heerlijk! Mijn popje is ook geslaagd voor de gehoortest vanmorgen!
Ik vind dat @Julias het heel mooi gezegd heeft. Iedereen haar eigen verhaal en iedereen kan het hier kwijt! Nine en ik zijn inderdaad opgenomen, bloed is naar het lab en ondertussen krijgt ze gekolfde melk. Met de fles en anders eventueel sonde.
@caroline1 sterkte daar meid! Heb je er vrede mee dat jullie dat zijn? Laat je meisje maar goed aansterken en jijzelf ook! Hoop dat je lieve verzorging hebt die jullie ook de steun kunnen bieden die je nodig hebt. Hopelijk dan snel een goede uitslag en oplossing. Dikke knuffel!!!
Ooo mennn.. ik had me net een wee. Lag krom op de bank. En mijn zoontje keek naar me en schrok er helemaal van, ging bijna huilen. Zo zielig
Aaah gosss.. snapt hij het wel een beetje? Je man niet in de buurt? Leg je hem uit wat er een beetje aan de hand is?
Ja we zeggen wel dat hij een broertje krijgt, maar hij is nog te klein om het echt te snappen. Maar dat mama au had dat had hij erg goed door. Kreeg gelijk een knuffel toen ik weer aanspreekbaar was. Mijn man was erbij, die hield hem even bezig.
Ik ben altijd zo tevreden over ons ziekenhuis. Oké het loopt vaak uit en je moet veel wachten, maar vind het personeel hier altijd super lief en behulpzaam. Waar we ook zijn, in de verloskamer, op de kraamafdeling, bij de gyn, kno voor Quinn,.. Ja ik heb er wel vrede mee. Onze super fijne kraamhulp heeft geregeld dat ze standby blijft voor ons en niet voor een ander nieuw gezin wordt ingezet. En dat we een 9e en 10e dag kraamzorg gaan krijgen. @Babbelboxje Vervelend die weeën maar misschien toch stiekem ook wel heel leuk! Ik hoop dat ze echt iets betekenen!!
Goed te horen @caroline1 ! Als jij gerust bent dan kun je ook meer ontspannen en Nine ook @Babbelboxje nou ik hou je in de gaten hoor!!!
Zoontje toch maar weer even bij oma slapen vannacht. Zul je zien dat het weer niet doorzet... nog steeds geen regelmaat maar áls ik een wee heb is ie knap lastig
Goed dat je hem eventjes een nachtje laat logeren.. vind oma en je zoontje vast niet erg Nou kom op baby! Oppas is geregeld! Laat die weeen eens ff goed doorzetten en kom die hut eens uit! Go go go