Hallo iedereen, even een vraag ik had gister een test van de kruitvat gedaan en die teste positief nou had ik hem vannochtend weer gedaan, en zag bij het controle venster een lichte stereep heeeel licht en negatief.. en als ik nu kijk is ie ine positief... heeft iemand hier ervaring mee?? alvast bedankt
Een test is geloof ik na 10 minuten niet meer betrouwbaar met aflezen. Morgenochtend nog eens testen? Hopelijk een positieve test voor je.
Wat ik dus denk is dat die test van vannochtend zowieso niet rechtsgeldig was...het duurde erg lang voordat ik in het controle venster een streep zag en deze was heeeel licht..mijn gevoel zij al direct dat hij niet klopte..maar ja jullie weten hoe wij vrouwen zijn he.. paniek, paniek..ik ga morgenochtend naar de dokter voor een test.. ben nu al wel 2 dagen over tijd terwijl mijn menstruatie altijd op tijd is..had wel een Mk gehad vorige maand dus ik weet niet of dat invloed op mijn menstruatie heeft, mk met 5 weken zw. schap..
een test is niet meer geldig na 10 minuten. en weetje zeker dat je hormonen al uit je lichaam zijn na de miskraam want di tkan ook wel lang blijven zitten. heb dit in november ook gehad een miskraam en in dec teste ik nog steeds ligt positief,heeft 1 maand geduurd
Waarschijnlijk is de test niet goed want die controlestreep komt er altijd snel en duidelijk te staan.
ja!! dat dacht ik dus ook!! maar hij kwam erg langzaam op gang, vond ik en lichtelijk, wel duidelijk maar niet Dik..
hallooo dames, nou ik had gisteravond en vanochtend weer maar s een kruitvat test gedaan, en positief(zie op beide een streepje op het testvenster niet echt heeel dik maar hij is er wel..en conrole venster was ook ok gelukkig maarrr ik was vannochtend ook naar de dokter geweest, die maakte nog s een test en ze zei Dits een bordeliner...ik van huh...ze bedoelde dat ze wel een heeeel licht streepje zag, maar niet duidelijk..dus heeft ze bloed geprikt voor mijn HCG gehalte moet morgen bellen.. ik denk 99 % zwanger, want ja ik heb 3 kruitvat testen gedaan waarvan alle 3 positief.. maar ja en TOCH onzeker zijn...raar he herkennen jullie dit..
Wat raar, een streep is een streep. Maar ik denk wel dat het verstandig van je arts is om je bloed te prikken. Hij is misschien bang dat je HCG te laag is voor de termijn die je nu zou moeten hebben, maar zoiets kan natuurlijk ook komen doordat je een laat ei had/korter zwanger bent dan je op basis van je laatste menstruatie zou verwachten. Wat onwijs spannend voor je!
Ik had op een gegeven moment genoeg van die stomme streepjes en heb toen een digitale gehaald.... gewoon tekst in beeld; zwanger of niet zwanger