Hoi allemaal, misschien is het voor jullie een wat domme vraag. Begin december ben ik gestopt met de pil daarvoor was ik altijd al heel onregelmatig ongesteld, maar nu ook weer. De ene keer 28 dagen, de andere keer 40 dagen. Nu mijn vraag, hoe vind ik mijn ei?
Je kunt ovulatietesten gebruiken. Begin op dag 11 van je cyclus te testen totdat het positief is. Kruidvat heeft tests 5 voor 10.
Als ik eerlijk mag zijn vind ik de Kruidvat-ovulatietesten prut. Ik heb ze ook gebruikt in mijn eerste maanden en ze geven altijd een knalpositieve streep, ongeacht de cyclusdag/eisprongdag. Ik geloof ze dus niet meer. Ik heb ze nu van Sensitest.nl, die schijnen erg goed te zijn. Maar heb met testen zelf niet zoveel ervaring. Ik voel altijd heel veel pijn bij mijn eisprong, daar weet ik het aan. Maar dat heeft ook niet iedereen. Je zou ook kunnen temperaturen. En anders kan je het merken aan rekbaar slijm (dat heb ik dan weer niet) of dat je meer zin hebt in seks.. Nou ja, succes iig!