Hoi allemaal, Ik heb even een vraag voor jullie. Jarenlang ben ik aan de pil geweest. Omdat ik de hormonen zat was ben ik even (half jaar) gestopt. Mijn cyclus kwam vrij vlot weer op gang. Zat dan rond de 30 dagen. Omdat mijn man en ik het zonder pil niet echt fijn vonden ben ik op aanraden van de dokter aan de nuva-ring gegaan. Alleen na 2 maanden kan ik stellen dat dit niks voor mij is. Constant doorbraakbloedingen ed. Vandaar dus de keuze om ook hier weer mee te stoppen. 20 maart kreeg ik mijn ontrekkingsbloeding en een week later hebben mijn man en ik onveilig seks gehad (iets te veel wijn op en dan kan je soms wat minder slim bezig zijn ). Nu heb ik sinds 2 a 3 dagen echt een ongesteldheidsgevoel (geen echte pijn maar zeurend met af en toe steekjes), rommelende darmen en erg gevoelige borsten. Hier had ik tijdens mijn 'pilpauze' nooit last van. Kan het zijn dat dit 'ontpillen' is van de nuva-ring of zouden het toch miss symptomen zijn. Laat het duidelijk zijn dat mijn man en ik liever nog niet zwanger zouden willen worden, maar als dat wel zo is is het helemaal welkom!! nu mijn vraag dus of je ook moet 'ontpillen' van de nuva of dat het miss symptomen zouden kunnen zijn van een zwangerschap. ik hoor graag van jullie
Ja, van de nuvaring hoef je niet te 'ontpillen' bij het verwijderen van de ring, zijn ook gelijk al je hormonen uit je lichaam. Dit betekend, dat je vanaf het moment dat je hem eruit haalt ook vruchtbaar bent. Wat bij mij ook zo was, is dat je gewend bent aan een cyclus van 3 wkn door pilgebruik. Na dat ik stopte met de nuvaring, bleek dat mijn eigen cyclus tussen de 32-36dgn zat. Een week langer dus. Misschien is dit bij jou ook zo, dus ik zou nog even afwachten!
De nuvaring heeft bij mij helemaal niet gewerkt, ik heb hem verwijderd omdat ik zwanger was... Dit was in 2005 toen was het net nieuw
ik heb toch echt wel even moeten ontpillen van de nuva-ring. vooral de eerste ronde zeg maar, leek er ontzettend veel op dat ik zwanger was (overtijd, pijnlijke borsten, rommelende darmen, bloedend tandvlees enz enz) maar was niet zo!! doet toch wat met je, die hormonen
Vind het zelf gewoon heel vervelend, heb echt al 4 dagen nu de hele tijd het gevoel dat ik ongesteld moet worden. Normaal is dat één dag en dan wordt ik ook echt ongesteld, maar heb de hele tijd zeurende buikpijn met nu ook afwisselend kleine steken aan de linker en rechterkant van m'n onderbuik. Het is gewoon niet echt pijnlijk, maar wel constant aanwezig. Ik wacht gewoon af... Ik dacht eerst dat ik mn eisprong voelde, maar ik geloof niet dat je dat zolang voelt Ook kan ik niet geloven dat ik nu al ongesteld zou worden, omdat normaliter mijn cyclus (zonder hormonaal voorbehoedsmiddel) altijd wat langer duurt dan een 'normale' cyclus. Bedankt in ieder geval voor jullie reacties! Als er meer ervaringen zijn hoor ik het graag.
@worstenbrood, tsjonge dat is wel een behoorlijke verrassing. Ik hoorde idd meer van dat soort verhalen van vrouwen die met nuva zwanger waren geworden.