Hoi, Wie herkent dit? Ik heb op 23 mei een super positieve ovulatietest gehad en volgende ochtend direct mijn eisprong (ik kan hem heel goed voelen). Zaterdag had ik ineens steekjes rechtsonder in mijn buik en dit voelde ik vooral tijdens het lopen en was met 5 minuten weer verdwenen. Maar sinds die zaterdag ben ik droog! Ik heb dit nog niet eerder meegemaakt, ook niet voor de zwangerschap van mijn zoontje. Normaal gesproken heb ik altijd wel wat afscheiding of iets meer richting eisprong en nod. Maar nu niks. Wie herkent dit?
Ik! En dat was blijkbaar raak! Ik was gewend veel of op een andere manier te vloeien met een zwangerschap, maar zo ongeveer twee weken na de eisprong begon dat pas..
Kijk, dat is een leuke reactie! Van harte gefeliciteerd! Ik hoop het zo! Ik word er zo onzeker van dat er ineens niets is! Had je wel al andere symptomen? Wat leuk dat jouw zoontje een half maandje jonger is! Ik vind dit zo'n leuke leeftijd! Ondeugend en bijdehand, heerlijk!
Ja dat is he.... worden nu echte mensjes! Haha.. met eigen wil en karakter.. Maar gek genoeg dacht ik ook echt niet zwanger te zijn. Geen symptomen.. misschien wat levendiger dromen. Maar thats it! Ben benieuwd bij jou!
Levendige dromen, echt achterlijke dromen, élke nacht! Ik vind het zo spannend. Vandaag voel ik me grieperig, last van m'n keel, maar het lijkt niet door te zetten.. Ik had dat bij de zwangerschap van mijn zoontje ook in dezelfde periode, maar ik durf niet te hopen. Misschien is het allemaal wel toeval. Hoe zat dat bij jouw vorige zwangerschap, wat had je toen voor symptomen? Anders dan nu?
Hooi Patricia, ik heb precies hetzelfde heb vorige week me ovulatie gehad als het goed is en ben ook sinds vrijdag heel droog terwijl ik normaal altijd, maakt niet uit waar ik in me cyclus zit afscheiding heb. Maar nu echt bijna tot geen afscheiding.
Ik heb ook erg veel gevloeid rondom m'n eisprong, maar stopte gauw. Ben nu 3 weken 6 dagen zwanger en ben ook erg droog. Hopelijk voor jou dus ook een goed teken!!
Jaa hoop het ook voor jou Patricia! Spannend hoor wanneer is je nod? Ja sado dit maakt het nog spannender hahaha wou eigenlijk geen hoop kweken maarja gaat toch moeilijk als je op het forum bent! Gefeliciteerd nog trouwens!
Hoi Brinsa, Mijn nod zou eigenlijk aanstaande dinsdag zijn. Maar gisteravond had heel weinig rood bloedverlies, dus wij waren best wel blij. Ik dacht natuurlijk aan een innesteling. Maar vanmorgen was het wat meer met stolsels. Dus ik ben bang dat ik ongesteld ben geworden, het zet alleen nog niet echt door. Het gekke is dat ik gisteravond ook helemaal geen krampen of iets had, normaal heb ik dat altijd. Ik ben nu wel erg bewust van het feit dat je eigenlijk nergens echt iets aan kunt herkennen dat je zwanger zou kunnen zijn. Alleen de positieve test. Volgende ronde hopelijk beter. Al is mijn luteale fase maar 10 dagen! Dat vind ik wel erg weinig en schrik ik best van. Vorige luteale fase was 12 dagen en de cyclussen daarvoor 14. Misschien door stress... Gelukkig bijna op vakantie! Hoe gaat het bij jou?
He wat balen zeg! Gelukkig heb je niet zulke lange cyclussen dus snel op Naar de volgende ronde voor jou. Hoop wel dat je LF wat langer gaat worden. Jaa inderdaad symptomen enzo kunnen we eigenlijk ook biet van opaan. Ja bij mij is het droge gisteren over gegaan in heel waterig😖. Ik weet dus ook niet wat ik moet denken ik wacht het allemaal naar gewoon af als maandag nog niks is doe ik een test dinsdag en als die negatief is dan ga ik er vanuit dat me ei toch niet heeft gesprongen en ik waarschijnlijk weer een lange cyclus heb. Nou dat is wel fijn lekker op vakantie! Kan je je gedachte lekker een beetje verzetten! Ik laat het dinsdag wel weten!
Hey hey Hier alrijd droog na ovu. Maar ook tijdens vruchtbare periode weinig afscheiding. Denk dat het idd niet veel zegt helaas.zal meer met hormonale schommelingen te maken. Hopelijk volgende ronde raak voor jullie!!
Jaa klopt ga er ook niet meer vanuit dat het wat te betekenen heeft. Het viel alleen op deze keer omdat ik dat namelijk nooit heb. We zullen zien. Dankje! Hoop voor jou hetzelfde!
Hoi Brinsa, Ik zie nu pas deze berichtjes. Maar aangezien je een lange cyclus hebt, kun je overwegen om Etos Zwanger Worden capsules te nemen. Toen ik de eerste keer zwanger wilde raken, was mijn cyclus 48 dagen en nog geen eisprong in zicht. Toen ben ik, na een tip, direct die dingen gaan halen en uiteindelijk in 2 weken eisprong gehad en werd ongesteld 2 weken later. Cyclus erna raakte ik zwanger (eisprong op dag 24, stukje sneller dus)
Heei! Nou Etos zwanger worden is synthetisch en ik ben nogal van de natuurlijke producten. Nu heb ik me verdiept in Maca en heb daarvan pillen besteld. Dit zou je hormonen weer in balans brengen waardoor je cyclus weer normaal wordt en het helpt ook bij de vruchtbaarheid. Heb heel veel positieve ervaringen gelezen waaronder van vrouwen die ook heel snel zwanger erdoor werden. Maar lief dat je aan me dacht. Me cyclus is weer lang helaas woensdag verwacht ik mijn menstruatie. Dus ben benieuwd dan begin ik ook met die pillen en hoop dat me lichaam dan een beetje gereset wordt. Hoe is het bij jou?
Hoi, Ja, ik weet hoe vreselijk het wachten is. Dus vandaar dat ik je graag wil helpen . Ik ben ook enorm van de natuurlijke producten, wij eten ook voornamelijk onbewerkte voeding. Maar toch, omdat ik weet dat dit werkt, heb ik ervoor gekozen om dit weer te gebruiken. Mijn vorige cyclus was mijn LF 10 dagen! Dus ik ben benieuwd hoe dat nu gaat nu ik weer met die capsules ben begonnen. Eisprong van het weekend gehad (denk ik! Deze keer niet gevoeld). Op vrijdag en zaterdag een positieve ovulatietest. Dus ik ben benieuwd! Macapoeder is inderdaad goed voor je cyclus, maar ik vind de smaak echt vreselijk! Hij voert echt de boventoon, maar als je er geen last van hebt en ze zijn er ook in pillen, zeker doen! Vitex Agnus Castus wordt aangeraden door Ralph Moorman. Hij weet alles over vrouwelijke hormonen. Ik weet alleen niet of dat zo ergens verkrijgbaar is. Succes meid! Ik duim voor je!
Hahaha okee hier nog 1 haha let op alles wat ik eet en drink enzo! Daarom snap ik soms ook echt niet dat me hormonen zo erg van slag zijn. Als ik nou mezelf helemaal volpropte met e-nummers suiker vetten en weet ik het allemaal dan kon ik het tenminste een beetje een plekje geven. Okee daar heb oo ook nog nooit van gehoord, zal eens Google ga nu eerste de Maca pillen proberen heb ze vandaag binnengekregen en wil ze vanaf cyclusdag 1 gaan slikken. Hou je zowiezo op de hoogte hoe se aanslaan. Heb morgen denk ik ke nod maar denk dat het nog wel dagen op zich gaat laten wachten hoor. Oeh spannend jouwe komt dus alweer dichtbij. Hoop voor je dat het raak is! Xx
Krijg je zuivel binnen? Want daar zou ik dan eens een tijdje mee stoppen. In koemelk zitten ook hormonen en die zijn niet goed voor ons. Ik ben benieuwd hoe het gaat met de macapillen! Ik hoop het ook!