Hoe lang duurt dat 'ontpillen'? Bij mijn eerste kindje had ik direct na het stoppen van de pil een regelmatige cyclus en was ik direct zwanger. Nu ben ik in febr gestopt met de pil en ben ik nog niet eens ongesteld geweest! Begin me nu zo onderhand af te vragen of er misschien iets mis is? Heeft iemand tips, adviezen, goede raad, dezelfde ervaring?
Ik kan je in deze geen advies geven maar ze zeggen dat ''ontpillen" 2 maand duurt alhoewel ik een andere ervaring heb. Na het stoppen met de pil in nov'15 1 ronde gehad daarna zwanger.
Je kunt tijdens 'ontpillen' zwanger worden, alleen het vervelende is dat je totaal geen idee hebt van je eisprong en inderdaad: het kan lang duren dus je kunt er weinig zelf aan doen.. Mijn eerste cyclus duurde 36 dagen, en nu zit ik weer op dag 36 maar nog geen enkel teken van een menstruatie. Gewoon afwachten denk ik maar.. Hoe vervelend ook!!
Ja maar 36 dagen of 10 weken vind ik nogal een verschil... Met 36 dagen zou je toch ook ovulatietest kunnen doen?