'sorry voor wat ik in Marokko heb gedaan'. Wat een ontzettend trieste situatie. Pff.. Hopelijk krijgen ze een goed leven hier in Nederland.
Die waren gewoon helemaal gehersenspoeld.. Wat mooi om te zien dat moeder herenigd is met haar kinderen.
Ik vind het eigenlijk wel apart dat ze contact tussen vader en kinderen weer willen herstellen....maar goed ik ben ook geen deskundige op dat gebied
Ik vond het ook zo lief hoe dat jongste meisje aan haar moeder vastgeplakt zat...zij moet toch nog heel klein zijn geweest toen ze ontvoerd werden. Maar ze heeft echt haar moeder gemist. Pff..wat een tranentrekker zeg..
Heb het niet af kunnen kijken maar ben blij om te lezen dat het als nog ( goed) gekomen is. 'Vond het wat ik zag al heftig.
Nou idd, ik zat me al af te vragen of ze wel veilig zijn straks. Het is toch ook belachelijk dat hij 'maar' een paar jaar kreeg terwijl hij bleef tegenwerken op welk vlak dan ook. Veel harder aanpakken.
Ik heb 'm nu pas terug kunnen kijken, wat vreselijk. Had zo met haar te doen, zo machteloos! Heb echt zitten huilen om de hele situatie. Ik zag trouwens dat er een Facebook voor haar was opgericht, maar ik kan hem niet meer vinden. Iemand die er lid van is misschien?
die pagina heet respect voor hanan fellah maar ik krijg hem ook niet meer geopend denk dat ie niet meer bestaat?