Hallo, Ik heb een misschien nogal rare vraag over mijn vagina. Nu ik bevallen ben kan ik namelijk alles weer bekijken en ik heb gemerkt dat mijn vagina nu veel donkerder is als voor mijn zwangerschap. Ook een klein stukje van mijn bil (aan de binnenzijde) is donkerder van kleur. Komt dit door de zwangerschap of door de bevalling (blauwe plek?)? Zijn er nog vrouwen die dit herkennen? Groetjes
Het pigment kan onder invloed van hormonen veranderen en dat kan ook blijvend zijn. Je vagina verandert na zwangerschap en bevalling. Volgens mij is dit heel normaal!
Dat is heel normaal. Met je tepels is dat ook zo. Voor de eerste zwangerschap zijn ze roze, na de bevalling bruin.
Dat is inderdaad zo. Wist dat tepels door de zwangerschap donkerder werden, maar niet dat dit ook bij de vagina zo kon zijn.