Nog makkelijker soep, omdat je amper hoeft te snijden: Doperwtensoep: uitje snipperen en fruiten, lading diepvries doperwten erdoor scheppen, heet water en bouillonblokjes erbij, even koken, pureren met crème fraiche en munt, en klaar. Maissoep: zelfde idee. Uitje, groot blik (of 2) maïs, bouillon, eventueel wat Mexicaanse kruiden. Snippertjes paprika erin. Iets anders, deze is ook lekker: https://miljuschka.nl/maissoep-makkelijk-soeprecept/ En dan je broodjes falafel en salade, en klaar.
Ik heb een hele snelle, gezonde spaghetti saus: Grote zak fijne soepgroente (of in jouw geval een grote en een kleine zak) 1 kg gehakt 2 uien 3 teentjes knoflook 3 pakken passata (gezeefde tomaten) Een bakje verse Italiaanse kruiden Eventueel een scheut kookroom (light) maar zonder is ook heel lekker. in een blender/keukenmachine doe je de ui/knoflook, soepgroente, passata, tijm/salie/oregano (verse), dat blend je tot een saus. In deze hoeveelheden moet je het misschien splitsen in 2x in de blender. Gehakt rullen, zout/peper, saus uit de blender erbij en laten sudderen. Hoe langer het kan sudderen, hoe lekkerder het is. Dit recept kan ook in de slowcooker.
Hele grote pan Chili. Die kun je serveren met rijst, of met geroosterd brood. En is in 15 minuten te maken. Maar het is lekkerder als je het van tevoren doet.
Ik zou wraps doen. Falafel had je al en dan nog wat kip bakken. Yoghurt knoflooksaus ( beetje yoghurt wat knoflook ( poeder) en peper en zout) Zak gemengde sla, komkommer, tomaat Klaar Zeker met kleine blokjes kip staat het binnen 15 min op tafel.
Ik zou gewoon wat uitbreiden op wat je al hebt. Is toch prima, zeker last minute en op een doordeweekse dag.
Pasta,pesto, tomaatjes, mozzarella en rucolla. Weinig werk aan. Of Kip met een salade en zoete aardappel frietjes uit de oven.
Zoete aardappel kipsalon. Zoete aardappelfriet met een gesneden uitje in de oven, geraspte kaas erover, kipshoarma bakken, knoflooksaus kun je ook makkelijk zelf maken met wat Turkse yoghurt en knoflook erdoor. Dat serveer je dan met komkommer, tomaatjes en ijsbergsla. Zoete aardappel is familie van de wortel en heeft verder niets met aardappel te maken.
Bami met kipsate Broodje shoarma met salade Wraps met salade Pasta pesto Pasta rode saus ( desnoods uit pot) 2 voorgesneden verspakketen van een of anders van de AH Soep met broodje gezond Chili con carne keus genoeg in wat snel klaar is en tamelijk gezond
Nou het hele plan gaat niet door hoor want ze blijven thuis ivm de verwachte storm Vriend komt wel want werkt in de buurt. Maar die eet lekker een broodje falafel mee Bedankt voor het meedenken allemaal!