mijn man en ik liepen al gedeeltelijk bij de gynaecologe ivm moeilijk zwanger worden. er was al een slechte zaadkwaliteit vast gesteld bij een eerste onderzoek toen wij onverwacht zwanger bleken te zijn. we durfden niet meteen iedereen op de hoogte te stellen, dus vandaar dat mijn man deze week pas gebeld heeft met de gyn (na anderhalf week), om haar op de hoogte te brengen. blijkt dat ze ons toch nog graag wil zien voor een inwendige echo komende dinsdag. de vk is ook net gebeld en we moeten morgen terug bellen voor een intake gesprek en het maken van een echo. vind het ergens best leuk dat we dinsdag al een echo krijgen, maar ook erg spannend. mijn man is toevallig ook vrij die dag, dus die gaat mee! nu lees ik alleen ook veel ervaringen van meiden bij wie weinig tot niets te zien is in een vroeg stadium, dus we gaan maar nergens van uit....
In zo'n vroeg stadium kunnen ze inderdaad niet altijd wat zien. Een inwendige echo zal niet raar zijn. Ik hoop voor jullie dat jullie toch een kloppend hartje mogen zien! Alvast veel plezier!
Als jullie dinsdag mogen komen, ben je bijna acht weken zwanger. Dan kun je naar alle waarschijnlijkheid het hartje zien kloppen! Spannend. Ik wens jullie veel succes.
Ik heb mijn eerste echo gehad toen ik 4 weken en 4 dagen zwanger was en er was al wel wat te zien in de vorm van een zwart vlekje. Bij 6 weken en 4 dagen hebben we weer een echo gehad omdat ze bij de eerste nog niet echt konden zien of dat het vruchtje goed was. Bij deze echo zagen we zelfs al een kloppend hartje. Dus ik verwacht dat jullie echt wel wat zien op de echo! Zeker omdat je dan nog verder bent.
Op mijn eerste echo was ik net nog geen 6 weken, je zag een mooi vruchtzakje van 1 op 1 cm twee weken later dus aan 8 weken, zagen we er al een vruchtje in met een kloppend hartje, Succes het komt wel goed! Liefs Winter ***
Ik wilde bijna hetzelfde als Winter zeggen, typen. Kijk anders even in mijn album...daar zitten foto's is van deze echo's!
ik heb met 8 wk een inwendige echo gehad en zag daar toch al een echt mini mensje hoor en natuurlijk een klopend hartje. kijk anders in me album daar staat een fototje.