Laatste fles weg

Discussion in 'Stel je vraag aan de voedingskundige' started by vinisa, Oct 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Beste voedingsdeskundigen,

    Onze dochter heeft eigenlijk geen behoefte meer aan de laatste fles. Gisteren hebben we een keer de laatste fles overgeslagen om te kijken hoe ze hierop zou reageren. Ze heeft gewoon de avond en nacht doorgeslapen.

    Moeten we dan de inhoud van de andere flesjes verhogen? En wat als ze die niet opdrinkt? Ze moet toch een bepaald minimun binnen krijgen?
     
  2. Friso

    Friso Voedingsdeskundige

    Sep 1, 2009
    5,654
    0
    0
    Hallo,

    Fijn dat je dochtertje al zo goed doorslaapt. Is ze 's ochtends goed alert en wakker? Dat is namelijk wel belangrijk als ze zo lang tussen 2 voedingen laat en nog jonger is dan 4 mnd.

    Wanneer je dochtertje eerst 5 flessen kreeg van 180 ml (met 6 schepjes voeding) zou je nu eens kunnen proberen om 4 flessen van 210 ml te geven (met 7 schepjes voeding).

    Groetjes Linda
     
  3. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Ja ze is goed wakker en alert. We twijfelden een tijd met wat te doen. Inmiddels geven we haar toch rond 21.00 nog een klein flesje. We kijken het ff aan over hoe we het gaan doen wat betreft haar voedingen.

    Doorslapen vonden we wel erg lang. Vandaar om 21.00 nog een klein flesje.
     
  4. Friso

    Friso Voedingsdeskundige

    Sep 1, 2009
    5,654
    0
    0
    Dat is een goede oplossing. Als ze eenmaal ouder is dan 4 maanden, dan is dit minder van belang. Maar nu is zo'n hele avond en nacht wat aan de lange kant zonder voeding.

    Groetjes Linda
     

Share This Page