Zwanger????

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Elisah, 7 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elisah

    Elisah Niet meer actief

    Hallo meiden,
    Ik heb gister (een dag voor nod) een test gedaan terwijl het nog donker was. Wel een nachtlamp aan in de slaapkamer, maar zag dus maar 1 streep. Wat blijkt ga 2 uur later uit bed en doe de gordijnen open en in het felle licht zie ik dus nog een vage streep. Vandaag cb wel/niet zwanger zegt dat ik niet zwanger ben. Maar die test heb ik vanmiddag gedaan. Vandaag is namelijk mijn nod.. Wat zeggen jullie? Anderen hier ervaring mee? Zitten wel wat krassen op omdat ik er met mijn nagel overheen ben gegaan omdat ik het niet geloofde, haha.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      18,7 KB
      Weergaven:
      42
  2. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Ik zou even een nieuwe test doen.
    Succes!!
     
  3. Sillepil

    Sillepil Actief lid

    20 jan 2010
    376
    4
    18
    NULL
    NULL
    Inderdaad nog een kruitvat test doen. Ik zie wel een hele lichte roze streep.
     
  4. Jennifer2106

    Jennifer2106 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    4.203
    1
    0
    Zuid Holland
    Spannend maar je hebt het streepje pas na afleestijd gezien. Nog een test doen morgen. Ik duim voor je
     
  5. nono

    nono Niet meer actief

    Spannend! Morgen weer testen.. succes!
     
  6. Elisah

    Elisah Niet meer actief

    Dank jullie wel meiden..... Wat hebben wij toch ook altijd met die testen.... Ze verdienden goud geld aan ons, whahaha
     
  7. Leonizzie

    Leonizzie Fanatiek lid

    8 okt 2008
    2.448
    0
    0
    Jeugbeschermer Bureau Jeugdzorg
    Ik vind het wel een mooi roze streepje en goede breedte. Wanneer ik zwanger werd bleven mijn testen altijd wit.
    Morgen nog eens testen, maar ik denk dat je urine vanmiddag misschien niet geconcentreerd genoeg was.
    Ik duim en denk positief!
     
  8. Siren84

    Siren84 VIP lid

    8 jul 2010
    5.115
    1
    0
    Groot rijkdom! 2 meiden!
    Breda, Noord-Brabant
    ik denk toch ook positief hoor!
     
  9. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    ik denk absoluut positief. Ik vermoed dat je urine voor de digitale misschien te veel verdund is geweest, aangezien het 2v5 streepje echt wel duidelijk is, roze en goede breedte.
     
  10. Elisah

    Elisah Niet meer actief

    Ik denk dat het een helaas is:(
    Vanmorgen weer getest en dit is het resultaat na 5 min.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      29,4 KB
      Weergaven:
      38
  11. mixedbeeb

    mixedbeeb Actief lid

    25 mrt 2009
    356
    0
    0
    Elisah wat raar zeg, had ik niet verwacht eigenlijk. Ik hoop dat je alsnog snel een positieve test hebt!
     
  12. karnijn

    karnijn Bekend lid

    22 jun 2011
    958
    3
    0
    heb ik ook al eens voorgehad toen ik een zwangerschapstest na een paar uur terug uit de vuilbak viste... Mag je niet doen. valse hoop :(
    Hoop dat je snel positief test
     
  13. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Jammer:(
     
  14. Jennifer2106

    Jennifer2106 Fanatiek lid

    23 nov 2012
    4.203
    1
    0
    Zuid Holland
    Oooh wat jammer meis:(.
     
  15. Elisah

    Elisah Niet meer actief

    Ja echt heel vreemd. Vandaag 2 dagen overtijd. Misschien houd mijn lichaam me wel voor de gek. Ik heb ook enorm rommelende darmen. Kan ook van het eten komen natuurlijk. Bij mijn vorige 2 zwangerschappen testte ik al heel snel positief. Maar een vriendin van mij testte pas dagen na haar nod positief.
     
  16. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    nou zeg :( Die eerste is toch echt wel duidelijk....ook al was die buiten de tijd. Het zal mij niet verbazen als over een paar dagen je toch ineens wel zwanger blijkt te zijn. Normaal blijft kruidvat bij mij omowit bij niet zwanger, gek joh.
     
  17. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Raaaaar! Die eerste leek echt positief.. Soms zijn streepjes zo onhandig, ik zou een dig proberen 2 dgn na nod :)
     
  18. Elisah

    Elisah Niet meer actief

    Ik ga zaterdag maar weer testen als ik nog niet ongi ben geworden. Wel krampen nu, maar heel licht met menstruatie sta ik altijd krom en nu niet. Dus ik wacht maar af, pffff
     
  19. Vvlinder

    Vvlinder Fanatiek lid

    24 jun 2012
    3.050
    38
    48
    VZ-IG
    limburg
    Das idd wel raar succes zaterdag als je weer gaat testen!!
     
  20. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    20 mrt 2010
    3.050
    0
    0
    Jammer meis...Heb hetzelfde gehad vorige week. De kvtesten kleuren heel vaak pas na de afleestijd en dan zijn de blijkbaar echt niet meer betrouwbaar. Maar het kan nog, hopelijk heb je snel alsnog een posi test!
     

Deel Deze Pagina