Hi dames, Lang verhaal kort: laatste paar weken al af en toe bloedverlies dagelijks, toen afgelopen zondag barstte het ineens los echt zoveel, het bleef eruit lopen. Zelfs bij de gyn geweest omdat het echt extreem was. Zat toen op dag 21. Die zei toen dat ik waarschijnlijk een hevige menstruatie heb en dat hij nog veel meer bloedverlies verwacht aangezien mijn bms zo dik was (13mm).. nu nog steeds bloedverlies.. Maar nu.. gisteravond opeens een knalpositieve ovulatietest?? Hoe is dit mogelijk met al weken bloedverlies en de laatste dagen zo extreem?
jeetje wat apart zeg. wat vervelend dat je zoveel bloed verliest...misschien een zwangerschapstestje proberen?
Die heeft de gyn ook in het ziekenhuis gedaan afgelopen zondag.. geen idee hoe gevoelig die zijn maar die was negatief zei hij..
Hoi Evelien, zulke cyclussen met hevige menstruaties heb ik voorheen ook gehad. Het bleek dat ik al een eisprong had tijdens mijn menstruatie en dus een korte cyclus had ( max 21 dagen). De gyneacoloog noemt dit eigenlijk geen cyclus, maar met zo'n korte menstruatiecyclus is zwanger worden niet onmogelijk maar wel onwaarschijnlijk. Omdat mijn cyclussen zo raar verliepen ben ik aan de clomid gegaan, zodat er weer regelmaat in kwam. Dit heeft mij erg geholpen. Succes ermee !
Ja maar stel mijn menstruatie is zondag begonnen (dat hevige bloedverlies).. dan heb ik op dag 2 van mijn cyclus een positieve ovulatie test? Dat lijkt me onwaarschijnlijk?
Misschien wel op dag 4, na positieve ovulatietest kan het nog 24 - 48 uur duren. Mijn kortste cyclus was 17 dagen, was echt niet grappig. Balen voor je die onzekerheid, ik hoop dat je snel goed geholpen wordt en hoop dat je snel een positieve test in handen mag hebben!
Hij meette zondag ook mijn bms en die was toen 13mm.. dat kan toch niet zo dik zijn tijdens een menstruatie?
Ik heb geen idee hoe dik dat dan ongeveer is eigenlijk.. Ieder lichaam is weer anders, dus het kan bij jou best anders zijn hoor.. Maar herkende jouw verhaal
Ik begrijp het dankjewel! Maar nog vind ik het vreemd hoor.. Iemand anders die zoiets soortgelijks heeft meegemaakt? En wat was er aan de hand?
Ik heb ook zoiets meegemaakt, bij mij was het een BBZ... misschien even een zwangerschapstestjes doen om dat uit te sluiten? Geen risico nemen met bbz, kan erg gevaarlijk zijn!
Bij een BBZ heb je ook buikpijn toch? Dat heb ik niet namelijk.. De gyn heeft zondagavond een zwangerschapstest bij me uitgevoerd. Geen idee hoe gevoelig die zijn maar die was negatief zei hij? Dus dan heeft het geen zin om vandaag weer te testen toch?
Ik heb 3 bbz gehad en alleen de laatste keer heb ik buikpijn gehad. De andere twee keren had ik nergens last van... Maar als je al getest hebt en hij was negatief dan zal het niet...
Gezien jouw temp is het geen zwangerschap en heb je ook nog geen eisprong gehad. Waar de bloeding vandaan komt weet ik niet maar dat je ovu test nu positief is kan betekenen dat er toch over 1-2 dagen een ei aankomt. Je zou dit dan over max 3 dagen terug moeten gaan zien in je temp.
Ik zal inderdaad moeten afwachten of mijn eisprong eraan komt.. Maar het enorme bloedverlies.. dat blijft een raadsel
Wat ik wel vreemd vind dan is dat de gyn zondag nog zei dat het waarschijnlijk een heftige menstruatie is..
Het zag er allemaal normaal uit zei hij.. baarmoeder normale grootte, eierstokken niks geks, alleen dus dik baarmoederslijmvlies van 13mm zei hij dus hij zei ik verwacht nog wel meer bloedverlies als het zo dik is..