Hoera na lang wachten is eindelijk onze dochter en zusje geboren. Onze jongens zijn ook apetrots.zo lief ze te zien met hun zusje.Ze brengt ons zoveel geluk.We hebben een hele.verdrietige periode achter de rug, mn moeder is in januari overleden.Mn vader heb ik ook al niet meer 13 jaar geleden overleden.. Wat ligt verdriet en geluk dicht bij elkaar. Als ik naar haar kijk moet ik vaak huilen, het is een rollercoaster.Toen we pretecho in ziekenhuis hadden.lag mn moeder ook in ziekenhuis.We hebben samen gehuild dat we te horen kreeg dat het een meisje werd, alsof er een stukje van mn moeder er in terug zou komen.Hoop dat ik de hormonen snel onder zal krijgen..
Gefeliciteerd! Fijn dat je het gevoel hebt dat er een "stukje van je moeder" in je dochter zit. Dat gevoel is voor mij zeer herkenbaar.. Geniet van jullie dochter en zusje. Sterkte nog met het verlies van je moeder.
Gefeliciteerd, fijn dat je het gevoel kunt hebben dat er een stukje van je moeder terug komt op deze manier. Succes met onder controle krijgen van je hormonen
Jeetje wat heftig, zo zie je inderdaad maar weer dat geluk en verdriet heel dichtbij elkaar liggen. Van harte met de geboorte van jullie dochtertje!