o meid, wat leef je nu in een enorm angstige en onzekere periode....Het leven is soms zo oneerlijk! ik hoop uit de grond van me hart dat het positief uitpakt! grote knuffel!
Anne, hoe gaat het nu met jullie? Hebben jullie al de uitslag van het DNA onderzoek? Ik hoop zo dat alles meevalt, heb veel aan jullie gedacht...
Jeetje zeg wat een schok! Ik hoop dat er uit de testen een minder ernstige oorzaak van haar ziekzijn komt. Heel veel sterkte toegewenst!
Alleen nog in bepaalde delen van Nederland, als 'test' zeg maar. Hier in Brabant doen ze het wel gelukkig, maar dus nog niet overal.
Vreselijk! Ik hoop echt dat ze zich vergissen. In elk geval veel sterkte. En verder weet ik echt niet wat ik zou kunnen zeggen wat geen vreselijke dooddoener is. Liefs Janna
Wat vreselijk... Ik weet niet goed wat ik zeggen moet, maar ik heb kippenvel tot aan het plafond. Ik hoop zó met heel mijn hart dat er iets anders uit de onderzoeken komt. In ieder geval iets dat goed te verhelpen is... Ik wens jullie heel veel sterkte in deze ongelofelijke *piep*periode.
Ooooh lieve meid, wat een verschrikkelijk triest bericht. Ik hoop van ganser harte dat het geen CF is. Heel veel sterkte voor jullie gezin!
Ik ben ook benieuwd hoe het is afgelopen. Ik herken de onzekere periode, wij zijn allebei ook drager van cf (dit wisten we pas toen we zwanger waren van ons jongste kindje) en onze kinderen moesten er ook op getest worden. Ik hoop hier te lezen hoe de uitslag was. Die onzekerheid is slopend.
jeetje wat verschrikkelijk die onzekerheid! heel veel sterkte ik zal voor jullie duimen dat ze geen cf heeft!
Ik wil je heel veel sterkte wensen. Hopelijk heb je nu de uitslag al en is die negatief. Ik heb wel ervaring met CF, ik ben jarenlang bevriend geweest met een meisje met CF. Ik weet dus wat een enorme impact deze ziekte heeft en hoop echt heel erg hard dat de uitslag goed is!
Hoi meiden, even een kleine update: we weten helaas nog niet meer, donderdag hebben we een afspraak bij de kinderarts, we hopen dan weer iets meer te weten. Helaas is ons nu door meerdere mensen verteld dat de diagnose na een dubieuze zweettest vaak lang op zich laat wachten. Ik ben bang dat we dus nog een tijd in onzekerheid zitten. Ons meisje is nog steeds ziek, de laatste dagen weer erger als voorheen. 'S nachts slaapt ze bij mij in bed omdat ze zo benauwd is dat ik haar niet alleen durf te laten. Ik ben kapot... maar we kunnen op dit moment niet meer doen dan afwachten
Ik wil je heel veel sterkte wensen in deze slopende tijd. Ik hoop dat de artsen het bij het verkeerde eind hebben, en dat ze je meisje snel kunnen helpen.
Ik weet dat de uitslag van het dna best lang kan duren. Wij hadden het gelukkig al vrij snel binnen, maar gemiddeld duurt het vaak langer dan een maand. Wat was haar waarden van de zweettest? Ik wens je veel sterkte en duim op een goede uitslag. Een dikke knuffel voor je meisje.
Ik duim heel hard voor jullie. Lijkt me verschrikkelijk die onzekerheid. Hopelijk komt er snel duidelijkheid.