Hoezo zwangerschapsdementie

Discussie in 'De lounge' gestart door Kiki, 25 feb 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kiki

    Kiki Fanatiek lid

    8 jul 2005
    4.364
    1
    38
    Fulltime memmie en mod :-)
    Steenwijk
    Vrouwen slimmer door zwangerschap
    Amerikaanse onderzoekers hebben ontdekt dat een zwangerschap vrouwen slimmer maakt. Tijdens die periode nemen de geestelijke capaciteiten van de vrouw toe. Het leervermogen neemt toe en het geheugen verbetert merkbaar. Dat schrijft The Observer. Proeven bij mensen, muizen en ratten brachten de onderzoekers tot een positieve conclusie over de zwangerschap. Namelijk, hoe moeilijker de moeder het heeft, hoe beter de hersenen werken. Belangrijke delen van de hersenen veranderen ook van grootte. Die wijzigingen blijven tientallen jaren intact. Volgens de onderzoekers brengt het moederschap veel geestelijke voordelen zich mee. Het brein van de moeder past zich aan aan de reproductieve uitdaging en daardoor worden bijvoorbeeld ook de zintuigen verscherpt. Daardoor kunnen moeders kort na de bevalling hun kinderen herkennen op grond van zeer zwakke geluiden en geuren. (Bron: Nu.nl)
     
  2. Daphne

    Daphne Fanatiek lid

    1 jan 2006
    4.615
    0
    0
    Roosendaal
    Hehe, dat was dan toch niet op mij van toepassing. Mijn hubbie grapte steeds dat mijn IQ gehalveerd was, omdat ik het met Mitchell moest delen.
     
  3. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.272
    6.801
    113
    Nou gaat voor mij ook niet op. Ik studeer nog, maar sinds ik zwanger ben haal ik in plaats van een 8 of een 9 nu met moeite in de her een 6.

    :(

    Ik leer naar mijn idee de tentamens hetzelfde.
    Zodra ik zit, en begin, loop ik rood aan, en ben ik alles vergeten. Zelfs met een openboek tentamen weet ik niks meer te vinden,

    :)
     
  4. Renate28

    Renate28 Fanatiek lid

    22 mei 2006
    3.334
    0
    36
    Als ik onder de douche sta kan ik me niet eens meer herinneren of ik mijn haar heb gewassen, of niet.

    Maar dat van die zwakke geluidjes, dat klopt wel! Ik hoor hem overal tussendoor en bovenuit!
     
  5. Mandarijn

    Mandarijn Bekend lid

    3 feb 2007
    760
    0
    16
    ik had ergens gelezen dat je alles wat betreft de baby juist heel goed onthoudt en al de rest juist niet,
    dus het is een beetje dubbel denk ik :D
    het is ook logisch dat je alles w.b. de baby wel onthoudt omdat dat dan het meest belangrijke is :)
     

Deel Deze Pagina