he bah wat ontzettend naar allemaal. Ik zou zeer zeker even melding maken bij de wijkagent dat de dierenarts het vermoeden heeft dat je hond vergiftigd is, misschien heeft hij/zij er al meer meldingen over gehad. Heel veel sterkte voor jullie allemaal
Wat vreselijk heel veel sterkte Stelletje eikels die zulke dingen doen kan daar zo vreselijk boos over worden :x. Blijf met je poten van andermans spullen en dieren af, bah.
Wat verschrikkelijk . Het feit dat iemand je maatje opzetelijk van je heeft afgenomen ... Dit is de rede dat mijn schat altijd een muilkorf op zijn snuitje heeft tijdens het uitlaten En dat raad ik de andere hondenbezitters hier ook aan, je hebt overal debielen en dit mag gewoon niet gebeuren :x Heel veel sterkte !
Verschrikkelijk. Het is immers gewoon een gezinslid die je verliest ! Gecondeleerd en veel sterkte ! Bah , degene die zoiets aangericht heeft is het leven niet waard !
Heel veel sterkte, het is verschrikkelijk je maatje te moeten verliezen. Hier net hetzelfde gehad met onze boxer. Op een dag toen ik thuiskwam was ze helemaal niet blij om ons te zien, ze bleef in haar mand liggen. Ik zei nog tegen mijn vriend dat er iets niet klopte. Hij dacht dat het kwam doordat ze schijnzwanger was. De volgende dag begon ze over te geven, zo erg dat ze uiteindelijk bloed overgaf. Het bleek dat ze rattenvergif had opgegeven die interne bloedingen veroorzaken. Ze hebben haar kunnen redden door een vitamine K kuur te geven. Gelukkig is ze erdoor gekomen want ze was op een heel kritiek punt. Je zou kunnen vragen aan de dierenarts om bloed te laten prikken zodat ze dit kunnen controleren of je hond inderdaad vergiftigd is. Dit hebben wij ook gedaan (met een andere hond die wel overleden is) en dit kost niet zoveel.
Wat verschrikkelijk..... Dit is als hondeneigenaar altijd mijn grootste angst, het was erger toen onze Bull nog leefde, die vrat regelmatig van straat. Heel veel sterkte met dit verlies. *Digi Knuff*
Wat erg zeg! Heel veel sterkte ermee, wat een nare nare mensen lopen er toch rond Leef en laat leven!!! En dat geldt voor alle dieren. Er kan je iets weleens niet aanstaan, maar accepteer het eens gewoon in plaats dit soort maatregelen te nemen, dan ben je niet goed bij je hoofd :x