Och lief klein meiske vecht zohard je kunt. Je hoort hier nog op aarde het is jou tijd nog langer niet. Ik brand een kaarsje en bid voor jou dat je dit moet halen. Kleine meid vecht!!!
Lieve vienna en papa en mama en zus . Ik las dat er weer wat waardes daalde en natuurlijk geeft dat hoop . Vecht voor wat je kunt en houd je vast aan papa en mama maar als je op en te ziek bent bent klein meisje zullen papa en mama er ook voor je zijn en voor je zorgen . Ik heb twee kleine engeltjes die nu rust hebben. Hou elkaar vast en deze vreselijke rollercoaster van emoties . Liefs .
Ik hoop ook met iedereen mee.. De wonderen zijn de wereld nog niet uit toch! Hopelijk blijft het beter gaan met kleine Viënna!
Ik wilde zo een online kaarsjes aansteken groep beginnen, maar het lukt me niet, zou iemand t kunnen doen?
Had dit al in gedachte om te gaan doen, mooie gedachte! Hierbij de link: Groep *vienn* Kaarsen - Steek Een Kaars Aan Wij denken hier aan jullie, heel veel sterkte!
Mooie gedachte om zo samen een kaarsje te branden voor Viënna. Ik heb er ook 1 aangestoken. Blijf duimen!
hoe steek je een kaarsje aan?? ik zie alleen brandende kaarsje met naam eronder maar kan zelf niks aanvinken??