Met 34 weken, toch nog onverwacht, is met een zeer heftige bevalling (weenstorm, vacuumextractie en matige start van Lenn) ons lang verwachte prachtprinsje geboren! Heel, heel blij zijn wij met hem. Lenn moet nog een aantal weken op de neonatologie blijven gezien de prematuriteit. Gelukkig heeft hij zijn gewicht mee, hij woog 2540 gram. Hij is prachtig, een foto hierbij om hem aan jullie te laten zien:
Mooi mannetje zeg!!! Van Harte Gefeliciteerd en veel succes de komende tijd. Dat hij snel een grote zware kerel mag worden en naar huis mag!
van harte gefeliciteerd! hoop dat hij lekker gaat groeien en dat hij spoedig naar huis mag! liefs Ella
Van harte gefeliciteerd met de geboorte van Lenn.. Mooie naam ook! Hopelijk groeit hij nu lekker en mag hij heerlijk mee naar huis..
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon Lenn Hopelijk sterkt hij snel aan en mag hij mee naar huis.
Loe van harte gefeliciteerd met jullie prachtige jongen! Ik hoop dat jullie zoon het zo goed blijft doen en snel mee mag met papa en mama naar huis. Groei maar goed kleine Lenn! liefs
Ach lieverd wat lees ik nu! Van harte gefeliciteerd met jullie zoontje Lenn Ben blij te lezen dat hij toch een net gewicht heeft voor zijn weken. Hij is prachtig!!!! Hopelijk groeit hij goed en komt goed bij, zodat jullie zo snel mogelijk naar huis mogen met hem xxxx
Super gefeliciteerd met jullie zoontje Lenn, echt een leuke naam Ik hoop dat Lenn snel mee naar huis mag met papa en mama. Zijn gewicht heeft hij alvast mee.
GEFELICITEERD met jullie prachtige Lenn, inderdaad een hele stoere naam!!!! Hij ziet er natuurlijk klein uit, maar zo compleet. Snel aansterken Lenn en hup naar huis Hoop dat jullie tijd hebben om er wel van te genieten en veel plezier met z'n allen!!! Knuffel, Claire
dank jullie wel. We hebben vanmiddag gehoord dat hij gelukkig niets gebroken heeft (hij heeft nogal veel blauwe plekken) en hij was weer zo mooi vanmiddag:
Awww wat lief! Van harte gefeliciteerd met jullie zoon. Hopelijk mag hij gauw naar huis en dan lekker genieten van elkaar!
Loe van harte gefeliciteerd met de geboorte van Lenn!! sterkte voor aankomende weken, PS hij ziet er mooi uit.