De hemel is een sterretje rijker, verlies 23 wk ( foto handen)

Discussie in 'Vlindertjes van 17 - 24 weken' gestart door Yvon1893, 8 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Yvon1893

    Yvon1893 Fanatiek lid

    24 jun 2011
    2.177
    0
    0
    De kempen
    Op 2 oktober zijn wij trotse ouders geworden van ons zoontje Déon.
    Ik was toen 23.1 weken zwanger.
    Helaas is hij na een half uurtje in onze armen overleden.
    Het was zo'n perfect mannetje, alles erop en eraan.
    Helemaal compleet maar oh zo klein.
    De waarschijnlijke diagnose is voortijdig gebroken vliezen of een infectie, de uitslagen van het ziekenhuis krijgen we over 5 weken.

    In de tijd tot de crematie hebben we thuis voor hem kunnen zorgen. We hebben alle tijd gebruikt om lekker met hem te knuffelen en gaven hem wel 1000 kusjes op een dag.
    Afgelopen zaterdag moesten we afscheid nemen van ons mooie mannetje.
    De crematie was perfect en kon in onze ogen niet mooier. We hebben liedjes gedraaid van Jan Smit, je naam in de sterren. K3 , wanneer zie ik jou terug. Woezel en pip ga je mee naar het land van je ogen dicht. En blof met zo mooi.
    De nichtjes en neefjes hebben ballonnen bloemen bij déon neer gelegd waarna we met zijn alle naar buiten zijn gegaan om 150 helium ballonnen op te laten. Na afloop hebben we bij de koffietafel beschuit met muisjes gegeten.

    Mijn vriend en ik hebben het laatste stukje ook voor hem kunnen doen. We hebben hem zelf in de ovenkamers gezet en deze aangezet. Zodat niemand aan ons mooie mannetje hoefde te komen.

    Alleen nu... Nu zijn we thuis in een huis vol mooie bloemen en wel honderden kaarten. Alleen het voelt zo ontzettend leeg......

    Lieve Déon we missen je, we zijn trotse ouders, maar ook intens verdrietig.......
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      20,3 KB
      Weergaven:
      1.187
  2. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    oh meis wat een mooie foto !

    nog eens een hele dikke knuffel!

    xx
     
  3. 2g4e

    2g4e Niet meer actief

    Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon. Jullie zijn nu papa en mama. Wat enorm spijtig dat jullie zoontje niet langer bij jullie mocht zijn. Maar wat een prachtige foto en mooi verhaal zeg. Sterkte.
     
  4. Kiraa

    Kiraa Fanatiek lid

    10 jul 2012
    1.715
    0
    36
    Wauw, wat een mooie, tedere foto!

    Dit liedje vind ik altijd heel mooi om mee te geven aan ouders die hun kleintje zijn verloren: Stonewashed- Joshua ~Lyrics - YouTube

    Heel veel sterkte!!
     
  5. Lynn1302

    Lynn1302 Actief lid

    28 dec 2011
    267
    1
    16
    Lieve Yvon, gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje, wat zullen jullie ongelofelijk trots zijn op dat prachtige mannetje! Alles erop en eraan, zelfs die kleine nageltjes! Ontzettend mooie foto!
    En tegelijkertijd ontzettend veel sterkte met het verlies van hem! Een zware moeilijke periode! Onze dochter is geboren met 22,5 week, de leegte, de vragen, het onbegrip en het gemis is enorm.
    Je mag me altijd een privé bericht sturen wanneer je er behoefte aan hebt!

    Liefs Lynn, trotse mama van een prachtig engeltje!
     
  6. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    Heel veel sterkte met het verlies van jullie zoontje :(
    Wat een mooie ontroerende foto..
     
  7. Hopefultimes

    Hopefultimes Fanatiek lid

    5 sep 2012
    2.209
    1
    0
    NULL
    NULL
    Heel veel sterkte met jullie grote verlies!
     
  8. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    Om te beginnen gefeliciteerd met jullie zoontje maar helaas tegelijkertijd ook gecondoleerd:( Sterkte met dit vreselijke verlies. Wat een prachtige foto!
    Ik ben bijna 2 maanden geleden ons zoontje verloren met 22,5 weken.Waarschijnlijk door iets met de navelstreng. Als je wil kletsen mag je altijd een berichtje sturen. Heel veel sterkte in deze moeilijke tijd!
     
  9. Kari37

    Kari37 Fanatiek lid

    19 nov 2009
    2.571
    1
    0
    Wat een prachtige foto.....Echt zo ontroerend.
    Hoe oneerlijk het leven soms kan zijn.
    Heel veel sterkte met het verlies en gemis van Déon.
     
  10. Luvv

    Luvv Fanatiek lid

    27 okt 2010
    2.803
    3
    38
    Lieve meid toch gefeliciteerd met jullie mooie zoon en helaas ook gecondoleerd.. Wat een verhaal! Heel veel sterkte en neem de tijd. Wij zijn onze dochter nu 3 maanden geleden na 32 weken plotseling verloren en het is echt verschrikkelijk moeilijk!
    Nogmaals heel veel sterkte de komende tijd!
     
  11. Beckje

    Beckje VIP lid

    12 jul 2010
    8.652
    4
    36
    gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje Déon, daarnaast heel erg veel sterkte met het verwerken van zoiets vreselijk verdrietigs.
    prachtige foto trouwens
     
  12. ellenhelena

    ellenhelena Actief lid

    17 jun 2011
    144
    0
    0
    zmlk school
    gelderland


    Dikke tranen bij deze song.
    Pff Vorig jaar met 24 weken onze Fay verloren.

    Iedereen zo veel sterkte gewenst!
     
  13. ellenhelena

    ellenhelena Actief lid

    17 jun 2011
    144
    0
    0
    zmlk school
    gelderland
    Heel veel sterkte samen. Wat hebben jullie het prachtig gedaan.
    De foto is echt ontzettend mooi!!!
    Ons meisje Fay is met 24 weken geboren en we hebben geen foto van haar handje. En daar zo veel spijt van.
    Wel afdrukjes.
    Wat een verdriet om jullie mannetje, hoop dat jullie er voor elkaar kunnen zijn! Heel veel liefs Ellen
     
  14. natascha1

    natascha1 VIP lid

    1 sep 2009
    8.421
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    emmen
    Gefeliciteerd wat een prachtige foto..

    Heel veel sterkte voor jullie
     
  15. linnie83

    linnie83 VIP lid

    20 dec 2007
    5.436
    0
    0
    sociaalpedagigisch werker
    Heel veel sterkte...

    Heb er geen woorden voor.
     
  16. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.548
    524
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Heel veel sterkte in deze moeilijke tijd! Blijf vooral met elkaar praten, verlies elkaar niet uit het oog. Ieder verwerkt het op zijn/haar eigen manier.... er is geen "beste" manier, maar wel je "eigen" manier!
     
  17. Gespannen

    Gespannen Bekend lid

    14 jul 2012
    905
    3
    18
    In de zorg
    Noord-Holland
    Wat een schitterende foto van waarschijnlijk een schitterend mannetje, die jullie helaas niet mogen zien opgroeien.
    Heel veel sterkte gewenst.
     
  18. Yvon1893

    Yvon1893 Fanatiek lid

    24 jun 2011
    2.177
    0
    0
    De kempen
    Dankjewel voor jullie lieve reacties. Dit doet ons goed.
    Mijn vriend en ik hebben inderdaad een andere manier van verwerken.
    Hij slaapt veel. En ik kan niet in slaap komen maar praat er liever over. Dat is soms best lastig want je wilt het beste voor de ander.
    Wat een mooi liedje welke gepost is.... Wauw.
    Dankjewel lieverds,
     
  19. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    Dat is idd niet altijd makkelijk, wij verwerken het ook beide heel anders, ik ben meer de prater (volgens mij zoals zoveel vrouwen:p) en ik kon idd ook de eerste weken moeilijk in slaap komen. Maar de manier van de ander is niet verkeerd, en zolang je dat van elkaar begrijpt en accepteert hoeft het geen problemen te geven. Nogmaals een dikke knuffel!
     
  20. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Heel veel sterkte en inderdaad een prachtige foto!! *kippenvel over mijn hele lijf!!!*
     

Deel Deze Pagina