Met 34.6 weken is onze lieve zoon Niels Jacob geboren!!

Discussie in 'Geboren' gestart door augbaby, 29 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. augbaby

    augbaby Niet meer actief

    Na een vlotte bevalling van 3.5 uur is op maandag 18 juli om 21.01 uur onze zoon Niels Jacob geboren!! Hij was vijf weken te vroeg maar had een mooi gewicht van 2640 gram!!
    Niels had na de bevalling wat moeite met ademen, hier is hij mee opweg geholpen. Hij moest in de couveuse liggen, maar inmiddels ligt hij lekker in een bedje, met zijn eigen kleertjes aan!! Tussendoor nog even onder de lamp gelegen, maar ook dit ziet er nu goed uit!! Hopelijk mag Niels snel naar huis!! Nog even het uit de borst drinken goed onder de knie krijgen en dan is het eindelijk zover!! Gelukkig kunnen we ons mannetje volgen via de webcam!! Echt heel fijn!! Zo is hij toch een beetje bij ons!!

    Groetjes, Anna
     
  2. Eef5

    Eef5 Actief lid

    28 jul 2011
    320
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Anna,

    Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon!! Fijn dat alles goed gaat. Geniet van jullie kleine wondertje. En wat gaaf trouwens dat jullie hem via de webcam kunnen volgen!!

    Groetjes Eefje
     
  3. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    Van harte gefeliciteerd!
     
  4. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon Niels :D
    Hopelijk mag hij snel mee naar huis.
     
  5. Jucade

    Jucade VIP lid

    20 jul 2006
    18.229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Proficiat. :)
     
  6. esmee1808

    esmee1808 Actief lid

    13 aug 2010
    458
    0
    16
    Gefeliciteerd met jullie zoon !!!

    Super he dat je hem kan volgen via de webcam
    Wij konden dat ook bij onze dochter althans mijn vriend want ik ben in het ziekenhuis bij haar gebleven maar zo kon mijn vriend haar thuis ook volgen.
     
  7. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.192
    431
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Van harte gefeliciteerd:)
     
  8. tanjax11

    tanjax11 Niet meer actief

    Gefeliciteerd met jullie zoon!
     
  9. kleinesam

    kleinesam Fanatiek lid

    15 mrt 2009
    1.409
    0
    0
    Gefeliciteer de geboorte van jullie zoon! Altijd even schrikken als het een vroeggeboorte is. Mijn zoontje is met 34 weken geboren en ook hij had een mooi startgewicht (2620 gram). Je merkt nu niks meer aan hem en na ruim 1 week mocht hij al lekker mee naar huis! Ik hoop dat jullie mannetje ook snel mee mag!
     
  10. simple

    simple Bekend lid

    3 dec 2010
    951
    0
    0
    limburg
    Gefeliciteerd, hopelijk mag hij snel mee naar huis. Wat fijn dat jullie hem zo kunnen volgen :)
     
  11. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    gefeliciteerd met de geboorte van jullie jongen
    geniet er van
     
  12. Ike1983

    Ike1983 Bekend lid

    21 okt 2009
    853
    32
    28
    Gefeliciteerd.
     
  13. Yvon1893

    Yvon1893 Fanatiek lid

    24 jun 2011
    2.177
    0
    0
    De kempen
    Gefeliciteerd! wat fijn dat het goed gaat en dat jullie jullie mannetje kunnen zien via de webcam! Goede uitvinding!
     
  14. Chocoladekoekje

    Chocoladekoekje VIP lid

    25 mei 2010
    7.799
    43
    48
    Gefeliciteerd met jullie kereltje! :D
     
  15. augbaby

    augbaby Niet meer actief

    Bedankt allemaal! Het is inderdaad fijn dat we hem kunnen volgen! Gelukkig mocht ik de eerste acht dagen wel gewoon bij hem zijn... maar nu ik dus weer thuis ben is dit een geweldige uitvinding! :D
    Niels is nog niet thuis.... Maar ik denk dat het niet heel lang meer gaat duren.... Hij begint steeds meer zelfstandig te drinken!
    Ik moet er af en toe nog steeds aan wennen dat mijn mooie buik weg is..... Als ik dan naar Niels kijk, kan ik m`n geluk niet op..... dat zat gewoon in mijn buik...... Heel bijzonder!!
     
  16. siske89

    siske89 Niet meer actief

    Proficiat met de geboorte van NIELS!
     
  17. Leliana

    Leliana Niet meer actief

    Gefeliciteerd met jullie mooie zoon!!

    Mijn zoontjes zijn ook geboren met 34,6 weken en waren 2600 en 2700 gram! Ze mochten 15 dagen later naar huis!!
    Ik hoop dat het bij jullie ook zo lekker vlot gaat! En wat een uitvinding, de webcam! Ik had dat niet!
     
  18. linnepinneke

    linnepinneke Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.046
    0
    0
    Middelburg
    Gefeliciteerd met jullie mannetje! Heel mooi gewicht voor dat termijn!!!! Mijn mannen zijn ook met 34+6 geboren en wogen 2280 en 1910. Na 14 dagen lagen ze heerlijk in hun eigen bedje dus ik hoop dat het bij jou nog sneller gaat zijn!
     
  19. Beckje

    Beckje VIP lid

    12 jul 2010
    8.652
    4
    36
    gefeliciteerd! hopelijk kan hij snel naar huis!
     
  20. tulip

    tulip Niet meer actief

    gefeliciteerd, hopelijk is hij snel thuis.
     

Deel Deze Pagina