ik ben deze maand begonnen met ovulatietesten nou heb ik gister volgens mij mijn piek gehad want de test geeft nu een lichter streepje aan dan gisteren. wanneer komt dan nu mijn ei en wanneer klus je dan eigenlijk op het juiste moment. moet je dan juist op de dag van positieftesten klussen of ben je dan al te laat. ik weet het ff niet meer wie kan mij een beetje helpen
Als je een positieve test hebt gewoon klussen. Doorgaan tot dat de test lichter word. Daarna zou ik het om de dag doen. Succes meid!
als ie positief is dan moet hij nog komen toch? of is je ei er dan al ik neem aan dat die zwemmers ook tijd nodig hebben om te arriveren
Als je een positieve test hebt komt je eisprong binnen onegeveer 24 uur dus hij komt nog dan! Ik heb het voor de positieve test om de dag gedaan en toen ik een posi test had elke dag totdat de streep helemaal weg was! En zie mijn banner! Succes!