Ik weet niet of ik dit topic in de goede categorie plaats, maar goed anders hoor ik het wel. Ik ben namelijk wel benieuwd vanaf hoeveel weken de verloskundige met een doppler het hartje kan horen? Ik moet dinsdag op controle komen en ben dan 11 weken & 6 dagen zwanger.
Met 10 weken hoorde ik het al met de angelsound thuis en ben niet de dunste. Denk dat het dan ook met een professionele doppler te vinden moet zijn
Mijn Placenta lag voor en kon thuis met 10 weken het hartje horen. Je moet net mazzel hebben en heeeel veel geduld.
Hier ging de vk pas bij de 3e afspraak het hartje luisteren dacht ik, toen was ik wel verder dan 12 weken.
Ik was hier met 13.1 week in het ziekenhuis en toen konden ze het hartje nog niet horen, maar thuis met de Angelsound hoor ik hem vanaf de 12e week al. Op de echo in het zh was alles overigens goed hoor, denk dat de gyn gewoon niet zoveel geduld had als ik
Bij onze verloskundige doen ze het standaard pas rond de 14 weken, als je nl gaat zoeken en het is nog te vroeg om het hartje te vinden, dan raak je weer ongerust, dan moeten ze je weer voor een spoed echo sturen om te kijken of er hart activiteit is en dus doen ze het nooit te vroeg.
Mijn vk doet het vanaf de 13de week. Ze zette de dopler erop en daar wastie gelijk! En dat met me placenta ervoor ook nog.
Bedankt voor de antwoorden! Ik ben vanmiddag op controle geweest bij de vk en alles was goed. Ze wilde toch proberen om naar het hartje te luisteren en dat is gelukt! We hebben een mooi kloppend hart gehoord en mijn dochter was helemaal onder de indruk, haha.
Ik heb vandaag mijn Angelsounds binnengekregen en gelijk gebruikt. Het was even zoeken, maar uiteindelijk een duidelijk, vlug kloppend hartje gehoord. Maandag met 12w + 2 ook bij de VK luisteren. Ben benieuwd of zij ook zo moet zoeken... Maar wellicht is dat apparaat iets gevoeliger dan dit commerciële geval