Hey dames. Ik hoop dat jullie mij een beetje kunnen helpen. Maandag 19 november tot en met vrijdag 23 november heb Ik provera geslikt, 2 pilletjes per dag. Nu begon op zondag wat bruin verlies, later werd dat meer, met stolseltjes en een beetje lichtrood. Nu dacht Ik dat zondag dag 1 was en Ik op dinsdag mag beginnen met clomid. Maar vandaag heb Ik weer alleen bruin met stolsels. (donkerbruin). Nu weet Ik dus niet of Ik morgen kan beginnen met clomid, of dat Ik nog moet wachten. Heeft iemand hier ervaring mee, en weet iemand dit?
Ior, kun je niet vragen na een andere gyn of plaatsvervangen of iets dergelijks? normaal is het rekenen v.a. dag 1 vers bloed en het aanhoudt, maar omdat het nu ook om clomid ga, toch even proberen een gyn te spreken die er echt verstand van heeft, dan weet je t pas zeker.
nee, de kliniek waar Ik heenga is alleen 's ochtends iemand aanwezig. Maar ga morgenvroeg ff bellen. Denk ook hoor, dat Ik moet wachten tot het doorzet.