Hoi, Ik heb net een zwangerschapstest gedaan die overdatum was. Twee streepjes. Hoe groot denken jullie dat de kans is dat dit klopt? Datum was ergens in 2014.
Ik denk niet dat het veel kwaad kan... lijkt mij hooguit dat met de tijd de gevoeligheid achteruit gaat. Een test kan niet ineens HCG gaan meten wat er niet is. Maar toch.... voor de zekerheid zou ik er nog eentje doen!
Nou ik heb net een nieuwe gehaald en nu maar een streepje. Ik had natuurlijk net geplast, en nu net veel water gedronken. Kan je op die manier ook de hcg verdunnen zodat de tweede test negatief uitvalt? Ik vertrouw het nu ineens niet meer. Baal nu dat ik niet een dubbele verpakking gekocht heb.
De urine is wel van invloed beste 4 uur voor testen niet drinken dan is het betrouwbaarst testen én liefst met ochtend urine
Oke, dat wordt dus nog een keer testen. Ik zit wel een beetje in de stress nu, want ik heb al drie kinderen en een spiraal. Maar ik voelde me zo moe de afgelopen dagen, op een manier die ik alleen van zwangerschap ken. Ik had die test nog liggen en dacht ik neem hem toch maar.
Oke, net bij de huisarts geweest, nog een keer getest en hij was weer negatief. Mijn spiraal is nog een keer gechecked, en zit prima. Gebruik dus geen testen die overdatum zijn. Volstrekt onbetrouwbaar.