Hier ook door vroegtijdig positief testen en per toeval via bloedprikken er achter komen dat de waardes wel heel hoog waren.. Uiteindelijk nogmaals moeten prikken en weer verdubbeld en toen zagen ze op de echo ook twee vruchtzakjes. Ze hebben beiden hun groei voort gezet, en groeien op hun eigen lijntje nu gestaag door. Dus ben heel benieuwd wat er bij jou uit gaat komen!
Wow, dat begin klinkt inderdaad al helemaal hetzelfde als bij mij. Morgen moet ik teruggaan... Maar blijf enorm onzeker. Deze ochtend bijvoorbeeld bijna niet misselijk (enkel een beetje) en dan begin ik al te panikeren.... zo stom van mij, kan echt nog niet relaxt erover zijn!
Oooh DCG, nu zie ik dat jij ook zwanger bent. Wat heerlijk meid. Ik zat met jou in de bevallijst van april, maar het ging mis bij jou en daarna bij mij ook. Maar nu is het toch gelukt, zie ik. Zo fijn!
Weer een belevenis! Op de echo: 2 vruchtzakken te zien en gynaecoloog was duidelijk tevreden. Ik paniek, want ze sprak niet van hartjes. Toen zei ze: kom, we gaan hierlangs kijken, dat is een veel beter toestel... en de hartjes waren daar!
Gefeliciteerd wat een leuk nieuws. Geniet er van. Ik kwam er met 8 weken achter dat ik een tweeling kreeg. Geniet van dat nieuws en vooral van de zwangerschap. Zo speciaal
nee... ze wou er eentje maken, maar het lukte haar niet met dat toestel (gebruikt ze normaal nooit) Ik heb toen ook gezegd: is niet nodig... maar nam ze nog eens de tijd om alles heel duidelijk te laten zien en dat vond ik misschien zelfs nog waardevoller! Volgende week moeten we al terug, dus dan tijd genoeg voor de foto
Oooooh wauw... wat ontzettend bijzonder. Hoe geweldig is dit? Ik ga verder duimen voor jou, je partner en je twee kleintjes. Dat ze goed en gezond groter mogen groeien de komende weken <3