Hoi iedereen ik zit met een vraagje.. ik heb op 4 november een miskraam gekregen opgewekt met medicatie waarbij het vruchtje er in het ziekenhuis volledig en intact eruit is gekomen ( was opgenomen ) waarbij er daarna meteen een inwendige echo heeft plaats gevonden de verloskundige zei dat het helemaal leeg was. vorige week woensdag nog een controle echo gehad en ook mijn gyn bevestigende dat alles schoon was ook zag ze dat ik recent een eisprong had gehad door het vocht wat aanwezig was in mijn eierstok ( ik dacht dit zelf ook ) maar verwachte niet dat ik zwanger zou worden aangezien mijn bms nog vrij dun was na de miskraam okee prima. Afgelopen maandag nacht ongeveer 9 dagen na mijn eisprong had ik helderrood bloedverlies duurde heel kort en stopte meteen. Daarna ontzettende pijnlijke borsten nu 4 dagen ik denk dat ik zelf aankomende zondag ongesteld moet worden dan is het ongeveer 14 dagen na mijn eisprong en ook gezien de pijnlijke borsten. maar mijn vraag is, is het normaal dat de zwangerschapstesten op dag 34 nog steeds positief is ? Ben afgelopen maandag weer begonnen met testen in begin liepen ze goed af en ben er toen even mee gestopt maar nu blijft er constant een vaag streepje staan en onveranderd. Bij wie oh wie duurde dit ook zo lang ? En bleef het streepje ook hetzelfde zie fotos !
Wat verdrietig dat je dat hebt meegemaakt. Je testen lopen goed af hoor. Hij zal binnenkort wel negatief zijn.
Ik vind die van 7-12 duidelijker dan die van 5-12 je hebt geen witte test gehad ondertussen kan je eventueel weer zwanger zijn?
Nee geen witte test gehad in de tussentijd, die andere test is van vanavond ze blijven hetzelfde allemaal.. geen idee of ik zwanger ben wel eisprong gehad en geklust maar de gyn vond me bms nog erg dun dus verwachte het deze ronde niet
Geen idee die heeft ze ook niet gemeten , ik dacht dat heeft ze dan vast met het blote oog gezien op de echo ?
die andere testen zijn van deze week 5 december en 7 december , die van de 21e is meer dan 2 weken geleden ja ze blijven hetzelfde hoort dat ?