Dit is de reeks tot aan vandaag. Ik hoopte dat de onderste iets donkerder zou zijn maar dat is niet het geval. Morgen op nod nog een laatste keer testen en dan laat ik het los!! Ben veel te onzeker na die miskramen
Snap ik heel goed, daar word je gewoon onzeker van! Dat is zo k*t, je kunt gewoon niet onbezorgd genieten van je zwangerschap. Maar voor nu lopen ze nog steeds mooi op (en bij mij was het verschil tussen de testen ook verschillend hoor), zeker nu je nog voor je NOD zit. En volgens mij was de nieuwste test nog niet opgedroogd of wel? Na een tijdje zat er bij mij vaak wel ineens verschil in
Dank jullie wel!! Zoo fijn dat mensen je begrijpen! Het is inderdaad echt k*t!!! Je bent op dit moment zo onzeker en als er dan niet direct een donkere streep staat dan die dag ervoor dan slaat de paniek een beetje toe Daarom stop ik ook deze keer op nod! Maar hopelijk gaat het deze keer gewoon goed, ik duim mijn duimen eraf Hoe gaat het bij jou Tacita?
Hier gaat het weer wat minder hoor!! Testen lopen niet op en dat was de vorige keer ook niet goed!! Ik wacht het maar weet af, pffffff Vanaf links 12 13 en 14 dpo
Shit zeg... Ze lopen inderdaad niet echt heel erg op. Het kán natuurlijk nog steeds maar als je nu 1 dag overtijd bent, zou hij eigenlijk wel wat donkerder al moeten zijn. Maar er is wel wat gaande... Heb je onderzoeken naar je miskramen laten doen?
Ik zit vandaag op dag 14 dus nog niet overtijd maar toch zou hij donkerder moeten zijn. Vorige keer liep dit niet goed af dus ik wacht het naar gewoon weer af!!
Er is geen regel voor hoe donker hij moet zijn op je NOD Hcg verdubbelt nou eenmaal binnen een langer tijdsbestek dan 24 uur, dus probeer het nog even tijd te geven. Er is nog niks bepaald. Hier gaat ie redelijk; zwangerschap valt me zwaarder dan de vorige keer en de echo komt dichterbij. Merk dat ik daar vooralsnog meer tegenop zie dan naartoe leef en dat vind ik jammer. Maar goed, wat jij zelf ook hebt, die onzekerheid zit er nou eenmaal ingebakken na een mk. Ik duim voor ons allebei op goed nieuws!!!! Knuffel!!!
Nee dat is ook zo en ik heb ook geen vergelijkingsmateriaal van mijzelf dat jet ooit anders is geweest. Ik heb alleen nog maar lichte testen gehad en die liepen beiden gewoon niet goed af. Dus ben nu gewoon erg pessimistisch. Wat jammer he dat je er tegenop ziet, je hoort naar een echo uit te kijken maar met een verleden zoals die van ons is dit inderdaad lastig. Hopelijk kun je er toch ren beetje van genieten en heb je een prachtige echo. Wanneer is deze? Ik duim ook voor jou en geef je een dikke knuffel!!! Ik hoop het conejita, ik hoop het zo!!!
Volgende week dinsdagavond Als deze week maar voorbij is... Zit op dit moment hele dagen thuis en we hebben in ieder geval een lang weekend samen voor de echo. Dan gaat de tijd iets sneller dan dat je de hele dag de tijd hebt alles te voelen en denken
Och dat duurt nog even dus.. Gelukkig heb je het weekend om afleiding te zoeken samen met je vriend. Nog leuke dingen op de planning? Ik stort mij nu volledig op mijn werk, scheelt ook veel nadenken en piekeren
Kleine update voor wie er in geïnteresseerd is Hij lijkt op te lopen dus ben benieuwd naar de komende dagen...