Onze zoon van bijna 6 maanden wordt iedere ochtend nat wakker. Hij komt tussen 3 en 5 voor een voeding en dan verschonen we hem. Hij heeft dan nog niet veel geplast. Maar als hij smorgens rond 8 uur komt dan heeft hij best veel geplast en is hij helemaal nat. Wij gebruiken overdag kruidvat maat 4 en voor de nacht zijn we 4+ gaan gebruiken, maar maakt dus geen verschil. Misschien toch eens pampers gaan gebruiken? Welke maat zou ik dan nodig hebben? (hij weegt ongeveer 8500 gram)
Je kunt t altijd proberen maar bij de pampers is t ook hoor. Je kunt de zelfde maat nemen komen goed overheen.
Hier hadden we ook problemen met kruidvat, soms wel 5x op een dag helemaal nat. Overgestapt op pampers baby dry en dat gaat perfect, overdag maat 4 en 's nachts 4+ (zoontje is bijna 1 jaar en 10,7 kg).
Wij hebben hetzelfde probleem gehad met onze oudste op ong dezelfde leeftijd. Wij zijn toen pamper baby dry gaan gebruiken voor de nacht en da ging direct goed. Nu heb ik ook baby dry voor de jongste en overdag eigen merk Jumbo.
Wij hadden dat met de etos luiers. Overdag super luiers maar 's nachts een ramp. Dus voor de nachten gewoon weer pampers baby dry gaan gebruiken en nergens meer last van. Dus gewoon eens een ander merk proberen
Ik zou eens pampers maat 4 proberen. Of 4+ maar daar weet ik de maatvoering niet van. Als je met pampers nog natte ochtenden hebt, moet je eens naar het klantenservice nummer van pampers bellen en je probleem voorleggen. Ze vragen dan naar het nummer op de verpakking of op een van de pampers en hebben tips om de luier goed om te doen. Ik heb zelf een pak pampers vergoed gekregen zodat ik kosteloos een andere maat of een ander soort ( bv actifit ) kon proberen.
Hier juist problemen met de pampers. Ander merk proberen is altijd een optie. Hier gaat alleen kv goed maar wel de extra dry variant.
Onze meid krijgt voor het slapen gaan nog een behoorlijke fles melk en daarnaast slaapt ze ook nog eens lang (12 tot 13 uur). Met als gevolg dat zij elke ochtend een enorme plasluier heeft en soms ook is doorgelekt. Voor ik naar bed ga, kijk ik altijd nog even bij haar. Als ik het idee heb dat ze een enorm volle luier heeft, dan verschoon ik haar nog even. Dit scheelt wel want het lijkt er namelijk op dat zij voor 00:00 uur het meeste plast. Als ik haar namelijk voor die tijd nog even verschoon heeft ze 's ochtend maar een kleine plasluier.