Ondewerp zegt het al, ik ben al bijna 105 dagen niet ongestoord na verwijdering van mijn mirena. Maak me toch best zorgen! Wie had dit nog meer en hoe lang heeft het bij anderen geduurd na verwijdering?! Hoop dat jullie mij meer kunnen vertellen! Nog nooit zo graag willen menstrueren! Haha!!
Ik was na 2 maand al bij de dokter geweest, ben je daar al geweest trouwens? Zo ja wat zegt hij of zij?
Ik ben na 90 dagen naar de dokter gegaan. Had ook een verleden met onregelmatige cyclus, daarom ben ik gelijk doorverwezen. Met een klein beetje hulp was ik alsnog snel zwanger! Maar zou zeker even een afspraak maken, al is het maar om dingen uit te sluiten. Vaak prikken ze bloed voor wat hormoon waardes en maken ze een echo.. Succes!
Ik ben twee jaar niet ongesteld geweest daarna...heel stom,maar begin maar eens te googlen op tarwekiemolie capsules...ik ben bij de gynaecoloog en al geweest,en niks lukte qua medicijnen... Op eigen houtje die capsules gaan slikken en na anderhalf maand had ik weer een menstruatie.. En de maand daarna weer,dus bij mij hielp het
Ik was destijds na pilstop rond dag 115 naar de huisarts geweest. Die zei dat ik vast gauw ongesteld zou worden. Mocht het nog een paar maanden duren, dan zou ik doorverwezen worden. En warempel op dag 126 werd ik dan eindelijk ongesteld. Daarna wel meteen regelmatig, cyclus 27/28 dsgen.
Sorry dat ik al zo lang niet heb gereageerd! Bedankt voor jullie reacties! Ben al naar de huisarts geweest. Ondertussen ook een echo gehad. Pco achtig beeld had de gynaecoloog. 15 oktober inderdaad daarheen voor bloedonderzoek etc. Ben heel benieuwd, helaas nog steeds geen menstruatie! Ondertussen al op dag 110.... Hoop dat het snel komt!
Hallo hadden jullie een spiraal? Zo ja welke? Hier na het uitvallen van de mirena al 6 weken niet ongie normaal al binnen 28 dagen
Ik ben ongeveer twee jaar geleden gestopt met de pil na ongeveer 10 jaar gebruik en was toen zo'n 9 maanden niet ongesteld. Ik maakte me heel erg zorgen maar uiteindelijk werd ik toch, zonder tussenkomst van huisarts of medicijnen, gewoon weer ongesteld! Na een paar keer wat onregelmatiger ongesteld geweest te zijn, ben ik inmiddels weer heel regelmatig ongesteld. Ik weet nauturlijk niet hoe het bij jou zit, maar het zou dus heel goed kunnen dat het ook bij jou vanzelf weer goed komt, maar dat je lichaam wat meer tijd nodig heeft om de eigen cyclus terug te vinden.
Bij mijn oudste had ik na ruim 3 maanden na het stoppen met de pil een positieve test. Zonder ongesteld geweest te zijn. Was dus ook ongeveer 100 dagen. En na dochters geboorte had ik ook cyclussen tot over de 100 dagen. Ik had ook overgewicht en 2 weken nadat ik bij de dietiste was geweest en dus gezonder ben gaan leven, werd ik weer ongesteld. Cyclussen daarna nog steeds lang en onregelmatig maar nog maar 1x een uitschieter van meer dan 100 dagen gehad. In mei een BBZ gehad, daarna 2 cyclussen van precies 42 dagen. In de derde cyclus na BBZ heb ik op dag 33 positief getest. NOD lijkt op dag 35/36 geweest te zijn (gokje). Deze laatste cyclus heb ik wel etos zwanger worden gebruikt, maar of het echt geholpen heeft of dat het toeval is weet ik niet.
Hier eerst cyclus van 22 na pilgebruik (moest stoppen om medische redenen) nu dag 39 nog geen menstruatie