Ik ben voor de 4e keer zwanger, na 1 miskraam en 1 zwangerschapsafbreking waarvan de verwerking nog steeds speelt. Ik ben 38,5 dus heb wel haast, en het is bijzonder dat het in 1 ronde dan ook weer lukt. Maar ik zie wel, tis nog te vroeg nu, eerst maar kijken of we de 3 maanden doorkomen of niet, en dan zien we weer verder, mocht dat goedkomen op naar de onderzoeken. Echt positief kan ik zeker nog niet zijn.
Gefeliciteerd meid Snap je spanning heel goed, als je een verleden hebt ben je toch wat gereserveerd he. Maar meid hoop dat alles goed blijft gaan voor je.
Spannend, snap idd je angst wel... Maar in ieder geval gefeliciteerd en geweldig dat t dan toch in de 1e ronde direct lukt
Likaloetje!!!!! Meid van harte!! Hoe voel je je? Ik ben ook zwanger, niet te geloven hè........ Heb nu al 5 positieve testen . Goed te horen dit!
En natuurlijk duim ik ook voor jou, het wordt een lange zomer tot na de eerste 3 maanden en de eerste goede echo's, want daar moeten we gewoon vanuit gaan.... Behalve verstandig leven, kunnen we er niets aan doen...... Sterkte meid!
Bedankt iedereen, hoe ik me voel, geestelijk toch weer niet zo goed. Heb nog steeds het laatste niet goed kunnen afsluiten, ben daar nog mee bezig met hulpverlening. En nu een hevige griep erbij gekregen. Wat een spanning, 5 weken voorbij, ik ga week 6 in, en ik tel de weken. Dit zal toch zoń beetje mijn laatste kans zijn, 38,5 en ik vind het ook zwaar na de vorige keer.