Hoi allemaal! Ik ben 26 jaar, en mijn vriend en ik willen graag een kindje. We zijn nu bezig met controles in het ziekenhuis, omdat ik een schildklierafwijking heb en diabetes type 1 heb. Dus hoop op 'groen licht'! Kan aan niets anders meer denken 8) Ben hier voor informatie, kletsen enz enz! groetjes Dana!
Welkom en veel klets en lees plezier toegewenst. Veel succes met zwanger worden, hopelijk is het snel raak. Liefs wolly
Welkom en succes met zwanger worden! Ik heb ook een schildklierafwijking. Mag ik vragen wat jij er voor 1 hebt?
Hoi tessa! mijn schildklier werkt te langzaam. Vroeger werkte hij te snel, en heb toen 2 x een 'slok' gehad ( radioactief bestraald) nu werkt hij te langzaam. Maar slik wel de juiste medicijnen. En jij? liefs dana
Hoi Dana Die van mij werkt ook te langzaam.. Rond mijn 12e (als ik het goed heb) ben ik begonnen met slikken van de medicijnen. Ik ben al bijna 3x zo veel gaan slikken als in het begin.. Ik wist niet dat hij eerst te snel kon werken en door bestraling te langzaam? Is helemaal nieuw voor mij. Groetjes
slik jij ook thyrax? ik wel, zit nu op 0,3 Ik hoorde als je zwanger bent dat de hoeveelheid nog meer omhoog moet.. maar vrijdag hoor ik het zeker, heb dan een gesprek met de internist.. ben benieuwd! dus jij gaat ook stoppen met de pil?! spannend he!
Ik slik ook thyrax. Jij slikt wel heel wat meer dan mij! Ik slik nu 0,1,25.. Reken ik dat goed samen? een van 0,1 en een van 0,025. Ik heb zoiets ook gelezen ja. Ik ga denk binnenkort ook maar weer eens naar de ha. Heb namelijk een ander zh gekregen en al een tijdje niet meer naar de internist geweest. (slecht he) Laat je het weten vrijdag? Hoe het is gegaan? Moet jij ook om het half jaar testen? En jaa ik ga vrijdag stoppen! Heel spannend! Ben jij al gestopt of nog niet?
jaa! ben gestopt met de pil! Spannend allemaal hoor! Maar moet eigenlijk officieel groen licht krijgen van de internist om zwanger te mogen raken. vanaf 9 maart ben ik gestopt. Heb wel iets meer last van buikpijntjes enz, maar volgens mij had ik precies op mijn 14e dag mijn eisprong.. dus hoop dat mijn cyclus regelmatig is! Moet trouwens iets vaker naar de internist, vanwege mijn suiker, en heb een vitamine b12 tekort, dus alles word regelmatig nagekeken. En ik laat zeker weten hoe het is gegaan haha! ben je ook veel aan het rondneuzen hier, pfff ik ben alleen maar aan het dromen dromen en nog eens dromen hihi! Echt leuk hoor! liefs
Spannend he! Ohw vandaar vrijdag groen licht, spannend dan hoor! Ben benieuwd hoe het gaat vrijdag! Ik hoop ook voor je dat je cyclus regelmatig is, heb je lang de pil geslikt? Ik ben ook benieuwd hoe mijn cyclus gaat verlopen straks. Ben nu al verslaafd aan dit forum! Zo veel te lezen. Ik ben stiekem ook wel aan het dromen hihi Groetjes
ik ben zo´n 10 jaar aan de pil geweest! maar ik moet zeggen, heb het laatste half jaar veel antibiotica gehad, dus mijn pil werkte niet zo heel goed meer. Ik hoop voor jou dat je snel een regelmatige cyclus hebt! Oja, miss alvast een handige tip, ik heb alvast testen gekocht via internet, bij mat care. Daar zijn ze heel goedkoop. Ik had 9 stuks voor ik geloof 14,99! En in de winkel zijn ze tussen de 7 en 14 euro per stuk! Ik had ze besteld, en gelijk de volgende dag had ik ze al in huis! dan weet je dat iedergeval!
Ja ik hoop het ook, we zullen zien! Ik heb hem ongeveer 6 jaar geslikt denk ik.. (weet niet precies meer wanneer ik begonnen ben) Maar dat is zeker niet duur en snel in huis! Bedankt voor je tip!