steeds spontane bloedneus!!

Discussie in 'Eerste symptomen' gestart door ydee, 14 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ydee

    ydee Actief lid

    14 mrt 2013
    159
    0
    0
    NULL
    NULL
    Help!! ik weet nu een paar dagen dat ik zwanger ben.. en ik heb al meerdere keren spontaan een bloedneus gehad.. gister al 2 keer en vandaag ook al weer.. nu heb ik wel gelezen dat het niet schadelijk is... (als het niet teveel is tenminste) maar het is erg vervelend!! zijn er misschien meer die hier last van hebben? en is er misschien iets tegen te doen?? :(
     
  2. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik had het ook. Komt gewoon doordat alles beter doorbloed is. Er is zover ik weet weinig aan te doen
     
  3. Daphne1990

    Daphne1990 Actief lid

    25 apr 2012
    496
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb t ook weleens spontaan, niks aan te doen! Hoort erbij en kan geen kwaad
     
  4. RooDje

    RooDje Fanatiek lid

    17 aug 2011
    1.671
    0
    0
    Ik heb ze ook nog steeds.
    Kan geen kwaad. Wel irritant!
     
  5. ydee

    ydee Actief lid

    14 mrt 2013
    159
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja het is inderdaad erg irritant!! vooral op het werk.. ik hoop dat het in mijn geval alleen in het begin zo veel is.. want heb gehoord dat je het ook dicht kunt laten branden ofzo.. zou wel ideaal zijn zeg!! want de komende 8 maanden 2 keer per dag een bloedneus is niet de meest ideale situatie!! haha
     
  6. Username

    Username Niet meer actief

    Jup, ik heb t ook al vanaf het begin. Soms een paar dagen niet, soms word ik 's nachts wakker omdat ik meerdere bloedneuzen heb... Tja, niks aan te doen, het stroomt er gewoon uit. Maar mooi niet dat ik de deur nog uitga zonder dik pak papieren zakdoekjes!
     
  7. ydee

    ydee Actief lid

    14 mrt 2013
    159
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ooooh wat verdelend zeg!! ja ik heb nu al zakdoeken in mn zak ten allen tijde!!! nou ja ik zal maandag voor het eerst bellen voor een afspraak bij de verloskundigepraktijk.. zal het wel even melden.. dan weten ze er in ieder geval van..
     
  8. Username

    Username Niet meer actief

    Ik heb laatst een avond met een tampon in m'n neus rond gelopen. Het wilde maar niet stoppen. Het meest irritante is dat m'n man heel graag foto's maakt van dat soort dingen.
    Ik kan er toch niks aan doen dus we maken er maar een lolletje van :D
     
  9. ydee

    ydee Actief lid

    14 mrt 2013
    159
    0
    0
    NULL
    NULL
    Whahaa!! username!! wat een ideale oplossing moet ik zeggen.. helaas kun je zo de deur niet uit.. ;)
     

Deel Deze Pagina