Rianne zie het nu staan..wij gaan regelmatig naar frits toe in jirnsum.. Leeuwarden is hier ook niet ver vandaan.. Niet echt veel leeftijdsverschil btw..
Zeker leuk centrum zijn veel in sneel dus jirnsum ben je dsn zo.. Paars 20 km recht links onder boven ?
ik woon ook in drachten ben via hier saga tegen gekomen, blijkt hier vlak bij te wonen. als het goed is maken we van de week een keer kennis. ja qua leeftijdsverschil zit ik er misschien wel ver naast hoor. ben zelf 26 heb een zoontje van 3,5 en van 1,5. over een paar weekjes komt zoontje nmr 3. met de dames op het andere forum had ik niet echt een klik. voor mijn idee zijn ze wat ouder, maar kan ook een andere leefwijze zijn he
Memmievan2 .. Dat laatste heb ik dus heel vaak dat ik een andere leefwijze heb..en dan vind je geen klik... Ook is het zo stil int dorp doordeweeks merendeel of werkt buitenshuis of thuis Maar aanspraak heb ik hier amper..
ik ben thuis bij de kids. de vroegere vriendenclub was allemaal wat later als ons met huisje boompje beesje dus daar zijn we veel contacten door kwijt geraakt. doordat ik zelf met 15 jaar zelfstandig woonde en het 1 en ander al had meegemaakt was ik best voor op leeftijdsgenoten. mijn man en ik zijn op mijn 18e gaan samenwonen. toen ging het wat kriebelen en 5 jaar terug zijn we getrouwd. toen gingen we voor kindjes en ja 22 was ik maar de vrienden dachten nog niet zover. nu krijgen er meer uit die tijd kids maar ik heb zoiets van toen was er geen tot weinig tijd voor ons en ik ga nu niet achter jullie reet aan lopen nu jullie zelf zwanger zijn of een kleine hebben. dus ja sociale contacten hier niet echt veel. daarnaast is doordat ik thuis mama ben ook niet veel aanspraak buitens huis. mijn jongens zijn altijd lekker actief aanwezig en nu behoorlijk zwanger red ik het gewoon niet meer om overal heen te gaan. soms mis ik de contacten wel hoor. ben een tijdje gaan paardrijden maar nu met de zwangerschap maar weer gestopt. zag dat je uit amsterdam komt. dan is het zeker moeilijk om aansluiting te vinden in een klein dorpje
Klinkt bekend.. Ben dan wel pas met 19 uit huis gegaan omdat het thuis zeer slecht ging ..maar met 22 woonde ik samen met nu mijn man.. En wilden we ook graag kids.. Helaas duurde dit 5 jaar vrienden/kennissen wel allemaal kids .. Vonden dat ze met ons niet meer gezellig hadden omdat wij geen kids hadden dus er niet over mee konden praten.. Die nu wel contact zoeken en waarbij ik nu heb ..... Er maar in Thuis mama zijn is natuurlijk helemaal raar.. En het amsterdam ben blij dat ik er weg ben hooguit koninginnedag dat ik er heen ga.. Of een keer shoppen voor dingen die ik hier niet krijgen kan maar verder blij dat ik hier woon.
Ik werk op de annapalownastraat is een kleinschalige woonvorm voor demente mensen en mensen met korsakoff....
Rianne dat is vlakbij mn schoonouders ... Welkom andere dames.. Volgens mij zitten er meer meiden uit jullie omgeving.
Jups.. Best wel zeker 2 keer per week.. Vandaar dat ik jirnsum niet ver weg vind.. Mn schoonzus vind van sneek naar ons dorp veeeeel ste ver.. Maar wij kunnen wel ff snel komen .. Hihi lekker perspectief in afstand..