Ook overdag pseudokroep, ervaringen gevraagd

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Elleke, 4 okt 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elleke

    Elleke Fanatiek lid

    1 mrt 2011
    1.835
    170
    63
    Ha meiden, ons kindje van 6 maanden is deze week opgenomen geweest ivm pseudokroep. Dinsdag zijn we weer thuis gekomen. Er is 3 keer medicatie toegediend, en 2 keer verneveling, voordat de benauwdheid wegging. Dinsdag ging het beter en mochten we naar huis. We hebben de medicijnen voor 2 keer meegekregen, mocht hij weer een aanval krijgen. Punt is alleen dat hij geen aanvallen heeft, maar het hele zware ademen gister terugkwam en blijft. Hij is niet meer zo ziek als maandag, maar het word dus niet in de avond of nacht erger, maar blijft continue. Wie heeft dit ook meegemaakt met Kroep? Arts had geen verklaring voor het feit dat hij het ook overdag zo had, omdat het vaak s avonds en s nachts in aanvallen komt. Bij wie is er herkenning van ook overdag kroep? Hoe lang duurt zoiets nog?
     
  2. MrsBucket

    MrsBucket Fanatiek lid

    27 mei 2014
    1.225
    650
    113
    Tijdens de vorige keer toen mijn zoontje er last van had, was het ook overdag zo enorm. Het werd toen ‘s nachts wel erger waardoor we ook in het ziekenhuis terecht kwamen. Het duurde toen 3 dagen voordat het wat minder werd.
     
  3. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.310
    10.280
    113
    Onze zoon had daar vorig jaar ook overdag last van, zat zelfs met zijn armpjes in de lucht. We zijn toen naar de weekend arts geweest. Daarna nog een paar dagen last van gehad. We hebben hem extra in bad gedaan, de stoom hielp iets
     

Deel Deze Pagina