Kruidvat testen

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Giltje, 18 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Giltje

    Giltje Niet meer actief

    Hey

    Ik heb 2 verschillende kruidvat testen gedaan, de normale (die van 4 euro nog wat met 2 van die testen er in) en dan de deluxe versie van 12 euro ook met 2 van die testen er in.

    Nou heb ik vanavond eerst de normale test gedaan en had dus 2 streepjes (probeer vanavond foto te uploaden op het forum)

    en heb dus voor de zekerheid die andere ook gedaan omdat ik bang was datie vals was, dus heb ik de deluxe test gedaan met het resterende urine dat ik er uit heb moeten persen, en die was dus negatief.

    Zit er veel verschil in die 2 testen, of komt het dat die andere negatief was omdat ik met een beetje urine heb getest?
     
  2. debbedebs

    debbedebs Fanatiek lid

    18 aug 2008
    1.472
    0
    0
    HR Adviseur
    NB
    Ik heb wel de ervaring dat de 'goedkope' kruidvattesten sneller een duidelijker streepje laten zien bij een positieve test dan anderen. Bij de kruidvattest had ik al positief getest, terwijl ik bij clearblue niet echt een duidelijk streepje zag.
    Ik hoop voor je dat het raak is!
    Je banner klopt dan niet denk ik?
     
  3. Giltje

    Giltje Niet meer actief


    haha nee niet echt nee, ik verander hem wel zodra het zeker is =D Ik ga morgen nieuw testje doen ben benieuwd, ben al helemaal nerveus, wil de uitslag zo graag weten! =D
     
  4. nanette77

    nanette77 VIP lid

    11 jan 2009
    10.817
    545
    113
    Vrouw
    de mevrouw van de kv zegt dat de luxe testen (plusje) gevoeliger zijn dan de andere. Dus eerder positief zouden moeten testen.
    Maar je moet er wel voldoende op mikken;) (urine bedoel ik)
     
  5. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    kv 2 voor 5 is de bste als er een streepje staat ben je zwanger meiss!!!!
     
  6. corina83

    corina83 VIP lid

    10 sep 2009
    6.038
    0
    36
    Vrouw
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
    Waarom test je het niet met ochtend urine? Hierin zit het meeste HCG. Dan krijg je een duidelijke en betrouwbare test.
    Die laatste test die je hebt gedaan heb je met te weinig hcg gedaan.
    Denk dat als je die nu sochtends doet dat je dan wel een goede test hebt.
     
  7. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    25 jan 2010
    4.155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    dadt denk ik ook! 's ochtends teste met de kv2v5 euro.. die zijn hartstikke goed.. als ie leeg is, is ie echt leeg! dat is geen twijfel.. maar als er een licht streepje staat..dan is het feest! kijk maar eens naar mijn testen.. :)

    succes met de volgende test!
     
  8. corina83

    corina83 VIP lid

    10 sep 2009
    6.038
    0
    36
    Vrouw
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
    Ik dacht dat mijn test licht was hihi maar de jouwe is nog veel lichter:D Maar gelukkig maar dat de clearblue de doorslaggevende stoot gaf:)
     
  9. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    25 jan 2010
    4.155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)

    ja erg he! was maar goed ddat ik het vanwege mn lichaam al zeker wist..
    en de CB digi inderdaad maar die heb ik 3 dgn later pas gedaan.

    volgende week zal mvm ook wel een test doen dus ben benieuwd hoe die zal zijn.. :)
     
  10. Alita

    Alita Niet meer actief

Deel Deze Pagina