Laatst nog een topic geopend dat man het nog even wou uitstellen, nu is hij opeens helemaal om en gaan we rustig beginnen zonder anticonceptie, nog niet te veel de nadruk erop maar als t zo is dan is t zo. Maar ik ben zo blij hahaha iedereen weet t ( collega's en vriendinnen) en kan t wel van de dalen schreeuwen, maar probeer 'nuchter' te zijn haha Wie is er nog meer net begonnen? Moet nu ongesteld worden dus daarna kunnen we beginnen, en dan zie je net blijft m'n ongesteldheid weg... Spanning!!
Wat leuk! Super spannend haha mijn vriend wil ook nog steeds wachten ik zou het liefst zo snel mogelijk beginnen succes en hoop dat het snel raak is!
Leuk! ook mijn vriend wil meteen weer beginnen maar zelf zie ik het nog zitten alhoewel ik wel heel graag wil .. Success