hallo, na lange onzekerheid is er tot nu toe uitgekomen dat ik wel zwanger ben maar nog heel pril waarschijnlijk 5 weken. ik krijg vrijdag een echo, waar natuurlijk niet zeker bij is dat er wat te zien is en anders nog even afwcahten,maar het hcg is nog laag. maar zij er meiden die in de zelfde week zitten en ben benieuwd hoe die denken en wellke symptomen?
haha okee had je mij gevolgd maar nou ja ik hoop dat het 100% zo is...mijn vriend is er wel van overtuigd maar na al die onzekerheid moet ik er wel weer wat vertrouwen in krijgen zeg maar. maar dank je lief! ben benieuwd of er wat te zien is op de echo
Ze kunnen op de echo wel wat zien hoor, nog niet een echt kindje maar het vruchtzakje bijvoorbeeld wel. Echo 5 weken image by Lesz88 on Photobucket Dat kunnen ze dan dus ongeveer zien... Gefeliciteerd meis
leuk om te zien thanx voor de link. ben wel een klein beetje bang dat er misschien niks te zien is.maar hou er wel rekening mee.maar vind het erg spannend morgen is het zo verr!!
Gefeliciteerd!! Ik ben morgen 6 weken, dus ook nog pril. Ik heb vorige week een paar dagen bloedverlies gehad, dus zit nog in totale onzekerheid, maar mijn vriend denkt dat ik wel zwanger ben. Hij vind mij toch anders dan anders, ben wat meer prikkelbaar, stemmingsveranderingen.. Verder ben ik af en toe wat misselijk, erg moe en voel me soms wat licht int hoofd. Verders nog weinig symptomen. Aanstaande woensdag heb ik mijn eerste echo, ivm het bloedverlies is het vervroegd.. hopelijk is alles goed..en is er ook een kloppend hartje al te zien. Hoe was jouw echo?
Hoi Hoi ook ik ben 5 weken zwanger nu en dat is dus ook nog heel erg pril! Fijn om te lezen dat er meer mensen dezelfde symptonen als mij hebben...prikkelbaar, erg moe en erg misselijk! licht in mn hoofd... Groetjes
oh ik heb t al gelezen .. jammer .. en teleurstellend natuurlijk ! sterkte , en toch succes gewenst in de komende ronde;s
hai, helaas is het bij mij mis gegaan,al vroeg..maar wat ik deed tegen mij misselijkheid ws even rustig gaan zitten en rustig door mijn neus ademen..en hoe ver ben jij nu missyb76..