Hoi meiden, Ik ben lichtjes verkouden, al een tijdje.. maar word er onderhand gestoord van dat ondertussen al bijna 2 weken mijn oor (en ondertussen oren) ontzettend dichtzitten. Heeft iemand nog een andere remedie behalve neusspray want dat helpt voor geen klap? Heb het een tijdje terug ook gehad en toen werd het beter na een paar dagen, maar nu duurt het wel erg lang. Heb ondertussen al 2 keer een pakketje gemist omdat ik de bel niet hoorde, heb constant gemiste oproepen, kan mn kinderen amper verstaan en hoorde niet dat ze me op kwamen roepen in de wachtkamer bij de gyn . Mn man schrok zich gisteravond rot van het volume van tv toen hij thuiskwam en was bang dat de buren zouden gaan klagen haha. Kom ondertussen nergens meer en heb de baby en dreumesgroep ook maar overgeslagen omdat ik geen fatsoenlijk gesprek kan voeren. Ga morgen de huisarts maar eens bellen maar wellicht heeft iemand hier de gouden tip.
Babyolie in je oor laten lopen en masseer je oor met je vinger zodat het er goed inloopt (hopelijk snap je wat ik bedoel). Sterkte ermee
Ik ben een paar weken terug ook heel verkouden geweest en toen heeft 1 oor (gelukkig maar aan 1 kant!) 4 of 5 dagen dichtgezeten....niets hielp, ik gebruikte ook geen neusspray, 'gewoon' afwachten tot het over ging....maar wat een opluchting was dat toen! Sterkte!
idd olie in je oor! Even op je zij gaan liggen zodat het er niet uitloopt, daarna watje erin en je andere oor doen
UI doormidden snijden. Bruine basterdsuiker er in. Naast je bed zetten op een schoteltje. Wanneer basterdsuiker vloeibaar is dat innemen. En de ui doet verdere werk voor je oren. (Hoop ik)
Olie gaat niet helpen want ts geeft aan dat er geen viezigheid in haar oor zit. Ts, ik kan je niet helpen, maar ik kreeg nu 4 weken terug oorontsteking, mijn rechteroor is gewoon doof. Ik hoor er zo goed als niks door. ab gehad, hielp niet. Dus druppels gehad, dat heeft geholpen, want de oorontsteking is weg na 3 weken, maar nu zit ik dus nog steeds met een oor die doof is. Advies van mijn ha: nog 2 weken aan kijken en anders naar de kno arts. Maar wel neusspray blijven gebruiken, zorgen dat die holtes iig leeg zijn. Suc6!
Het oor is idd niet vies.. en ik denk dat er ook wel wat gaande is er binnen, heb zo nu en dan steken dus zou goed kunnen zijn dat er een ontstekinkje aan de gang is oid. Ik ga morgen even bellen, las op internet al dat het 6 weken kan duren.. wel irritant zo.
ik druppel er dan vaak olie in (zonnebloemolie etc) en dan blijf ik even op me zij liggen met dat gedruppelde oor omhoog.Daarna doe ik er een watje in.Dit heeft me moeder altijd vroeger bij mij gedaan op aanraden van de KNO arts en ik doe het nog steeds.Mijn oren gaan er weer van openstaan. Uit laten spuiten bij de huisarts kan ook nog.
Ik vraag mij af waarom hier zoveel sla olie in het oor laten lopen als het dicht zit. TS gaf al aan het dat ze schoon zijn; dan heeft slaolie verder geen effect hierop. Sla olie wordt geadviseerd voordat ze uitgespoten worden omdat proppen in het oor erg lang kunnen zitten en dus ook erg ingedroogd zijn. Door de olie worden ze week waardoor makkelijk te verwijderen. Dus als ze schoon zijn zeker geen olie erin doen. Misschien een neusspray op recept? Wellicht zit er wat vocht achter je trommelvlies waardoor je dit gevoel krijgt alsof je doof bent/